Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Водія притягнули до адміністративної відповідальності за те, що він розливав аміачні воду по дорозі

Водія притягнули до адміністративної відповідальності за те, що він розливав аміачні воду по дорозі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1555_img_1089.jpgТеплицький районний суд притягнув водія одного зі ладижинських підприємств за ч. 1 ст. 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення (пошкодження автомобільних доріг).

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Приводом для притягнення до адміністративної відповідальності стало те, що водій керуючи автомобілем перевозив аміачну воду, яка розливалась по проїжджій дорозі, чим допустив забрудження дорожнього покриття та створив небезпеку для інших учасників руху, чим порушив п.2.3 Правил дорожнього руху.

В судовому засіданні правопорушник свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та щиро розкаявся.
За таке правопорушення водій отримав штраф в розмірі 340 гривень та повинен сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 320 гривень.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 871 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль