Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/51_img_3894_1300x866.jpg В жовтні місяці цього року пасажир таксі, яке рухалось з міста Ладижин в Тростянець на задньому сидінні виявив мобільний телефон марки «Xiaomi redmi 3 gol», золотистого кольору вартістю 3899 грн з двома флешками. Як виявилось, мобільний телефон забула в таксі інша пасажирка таксі, яка вийшла з нього раніше. Пасажир таксі заволодів цим телефоном і продав його іншій особі в сусіднє село.

Але такі дії Ладижинським міським судом було кваліфіковано злочином, оскільки пасажир таксі умисно, таємно, протиправно, з корисливих мотивів, маючи на меті збагачення за рахунок чужого майна, здійснив крадіжку вказаного вище мобільного телефону і в подальшому продав його.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, а тому суд його визнав винним у крадіжці телефону за ч. 1 ст. 185 Крмиінального кодексу України. Враховуючу цю обставину суд призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто у розмірі 1020 грн. Мобільний телефон було передано його власниці.

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1672 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 21.12.2016 - 20:08
Як знайшли?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль