Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/51_img_3894_1300x866.jpg В жовтні місяці цього року пасажир таксі, яке рухалось з міста Ладижин в Тростянець на задньому сидінні виявив мобільний телефон марки «Xiaomi redmi 3 gol», золотистого кольору вартістю 3899 грн з двома флешками. Як виявилось, мобільний телефон забула в таксі інша пасажирка таксі, яка вийшла з нього раніше. Пасажир таксі заволодів цим телефоном і продав його іншій особі в сусіднє село.

Але такі дії Ладижинським міським судом було кваліфіковано злочином, оскільки пасажир таксі умисно, таємно, протиправно, з корисливих мотивів, маючи на меті збагачення за рахунок чужого майна, здійснив крадіжку вказаного вище мобільного телефону і в подальшому продав його.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, а тому суд його визнав винним у крадіжці телефону за ч. 1 ст. 185 Крмиінального кодексу України. Враховуючу цю обставину суд призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто у розмірі 1020 грн. Мобільний телефон було передано його власниці.

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1534 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 21.12.2016 - 20:08
Як знайшли?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль