Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

Суд визнав винним пасажира таксі, який привласнив собі мобільний телефон, забутий іншим пасажиром

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/51_img_3894_1300x866.jpg В жовтні місяці цього року пасажир таксі, яке рухалось з міста Ладижин в Тростянець на задньому сидінні виявив мобільний телефон марки «Xiaomi redmi 3 gol», золотистого кольору вартістю 3899 грн з двома флешками. Як виявилось, мобільний телефон забула в таксі інша пасажирка таксі, яка вийшла з нього раніше. Пасажир таксі заволодів цим телефоном і продав його іншій особі в сусіднє село.

Але такі дії Ладижинським міським судом було кваліфіковано злочином, оскільки пасажир таксі умисно, таємно, протиправно, з корисливих мотивів, маючи на меті збагачення за рахунок чужого майна, здійснив крадіжку вказаного вище мобільного телефону і в подальшому продав його.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, а тому суд його визнав винним у крадіжці телефону за ч. 1 ст. 185 Крмиінального кодексу України. Враховуючу цю обставину суд призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто у розмірі 1020 грн. Мобільний телефон було передано його власниці.

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 951 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 21.12.2016 - 20:08
Як знайшли?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль