Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Нові подробиці. Засуджений за подвійне вбивство не визнав своєї вини.

Нові подробиці. Засуджений за подвійне вбивство не визнав своєї вини.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2187_image002.jpgЯк ми нещодавно повідомляли, Тульчинський районний суд виніс вирок у справі про подвійне вбивство двох жінок в місті Ладижин в квітні місяці цього року. Нагадаємо, що вбивці суд призначив покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Нашому ресурсу вдалось ознайомитись з повним текстом рішення суду та з’ясувати нові подробиці цих жахливих вбивств проаналізувавши Єдиний реєстр судових рішень.

Засуджений за вбивство народився в селі Жеребкове Ананьївського району Одеської області. До цього був засуджений вироком колегії суддів апеляційного суду Одеської області від 14.11.2008 року за ст.152 ч.1, ст..115 ч.2 КК України до 10 років позбавлення волі. Був звільнений з місць позбавлення волі 21.03.2016 року умовно-достроково строком на 1 рік 6 місяців 14 днів. Вироком встановлено, що він зґвалтувавши жінку, що на 40 років старша від нього, намагався приховати сліди злочину здійснивши умисне вбивство зґвалтованої шляхом її підпалу.

Якщо вірити вироку суду, то засуджений не визнав своєї вини у скоєнні злочинів і надав суду свої пояснення, які зовсім відрізняються від версії слідства та суду.

Як пояснив засуджений суду після умовно-дострокового звільнення він прибув до м.Ладижина. Працював на ПАТ «Наша ряба», де і познайомився із своєю жертвою. Був з нею у дружніх стосунках та обіцяв з нею одружитись. Поїхав додому в Одеську області та повернувся в Ладижин 12 квітня з метою працевлаштування на «Нашій Рябі». На «Нашій Рябі" дали направлення на медичну комісію в Ладижинську міську лікарню. 12.04.2016 року приходив батьків своєї знайомої з якими познайомився, після чого пішов на «Дубраву».

Наступного дня засуджений пішов у м.Ладижині до центру зайнятості та уладнав всі документальні справи. 14 квітня пішов до лікарні та пройшов всіх лікарів. Далі пояснення засудженого або його версія, яку він надав суду:

«15.04.2016 року знову поїхав до лікарні приблизно о 09 год. Лікар сказав, що потрібно повторно пройти рентген. Купив плівку. Зробив рентген повторно. Через 2 год. повідомили про підозру на туберкульоз. Він не повірив. З лікарні пішов до магазину, де купив горілки. Випив 600 г горілки о 14 год. Потім пішов на «Дубраву» забрати речі. Дійшов до гуртожитку, забрав речі. Пішов назад. Біля 18 год. чи 18-30 год. зателефонувала сестра. Поговорив із нею Біля 19 год. повернувся до міста. Пішов у магазин «Фора», де купив цигарок. Молоді хлопці попросили закурити. Розмова була біля зупинки напроти магазину «Фора». Потім він пішов на автовокзал. Автовокзал був зачинений. Вирішив пересидіти на вокзалі. Хотів їхати в смт.Тростянець. Потім запропонував двом чоловікам, які також сиділи біля автовокзалу випити. Дав 200 грн. чоловіку на ім»я ОСОБА_6. Із ним був ще чоловік на прізвисько «ОСОБА_22». Останній пішов за горілкою. «ОСОБА_22» приніс 0,7 л пляшку горілки. Вони її випили. Потім він дав ще 200 грн.,щоб купити ще горілки та закуски. ОСОБА_6 розповів про погану новину від лікарів. ОСОБА_6 запропонував «зняти» повію. Ще випили. Тоді він відійшов від компанії приблизно на 3 м. Почув як ОСОБА_6 пропонував «ОСОБА_22» забрати у нього гроші. Тоді він попрощався із ОСОБА_6 та «ОСОБА_22». Пішов на АЗС «ОККО». Хотів іти пішки в смт.Тростянець. Потім вирішив піти на комплекс «Нашої ряби». Пройшов залізничний переїзд. Там зустрів ОСОБА_6 та «ОСОБА_22». Вони зраділи зустрічі. З ними була ще якась дівчина. Він повернувся до ОСОБА_6 та «ОСОБА_22», бо вони вмовили. Всі вони зайшли у якийсь двір. Як звали дівчину не пам»ятає. Перед хатою він курив приблизно 20 хв. Потім із-за хати вийшов ОСОБА_6 і сказав йому іти. Він зайшов за хату і вступив у статеві зносини. Дівчина стала проситись, щоб відпустили. Став питати ОСОБА_6 та «ОСОБА_22» що це означає. Говорив їм, що тільки відсидів за зґвалтування. Потім пішов. ОСОБА_6 догнав. Стали із ним битись. Тоді він відбіг. Забрав свої речі та сховався у кущі. Потім вийшов на дорогу та перебіг до СТО. Зателефонував сестрі. Вона порадила йти до міліції. Далі зателефонував ОСОБА_21. Пішов їй назустріч. Вона його зустріла. Була вже ніч. З ОСОБА_21 сиділи на зупинці. Приблизно 10 хв. розмовляли. Далі знову зустрів ОСОБА_6 та «ОСОБА_22». Вони стали говорити, що були разом, але він їх залишив і пішов. Вони тягли за собою ОСОБА_21 стала їм погрожувати зателефонувати до міліції. Вони стали його бити, чіплялись до ОСОБА_21. Він був п»яний і не міг захиститись. Відламав металевий прут. Потім його вдарили по голові і далі нічого не пам»ятає. Коли прийшов до пам»яті, то ОСОБА_21 лежала на відстані 3-4 м На грудях у неї була арматура. Вона була вже нежива. Тоді він пішов до залізниці. Хотів кинутись під потяг. Потім його міліція доставила до міськвідділу. Було ще темно».

Разом з тим, суд та слідство встановили іншу версію подій, яку правоохоронці неодноразово повідомляли засобам масової інформації та визнали його винним у скоєнні подвійного вбивства та зґвалтування в одному епізоді і замаху на зґвалтування в другому.

Крім того, слідство не встановило, що засуджений був в стані алкогольного сп’яніння, оскільки лікар стверджувала, що він був тверезим. Не надало слідство також жодних логічних пояснень про тілесні ушкодження, які отримав засуджений на момент затримання. Та і інших питань досить багато по цій справі, якщо уважно вивчити вирок суду.

Оскільки вирок суду досить об’ємний, бажаючим дізнатись більше обставин щодо цього злочину, ми рекомендуємо ознайомитись з вироком Тульчинського районного суду Вінницької області на сайті реєстру судових рішень.

27 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2250 Коментарів: 4
Написав: pash 27.12.2016 - 11:19
Про те,що злочинець не визнав своєї провини, це скоріше правило а не виняток.За роки роботи у правоохоронній системі я із цим явищем постійно зустрічався..Ловлять вбивцю, гвалтівника/особливо саме ця категорія/ на місці злочин- всеодно буде говорити-не винен....Весь призначений строк буде постійно скаржитись-не винен і все, "мені приписали", "мені підсунули", "мене били,катували,вибивали признання"" і т.п. Чому це так? Я лише штрихами пройдусь саме по аналогічним типажам злочинців.Перше-навіть у злочинному середовищі подібну категорію зневажають, а дуже часто-переслідують. На злочинному сленгу-пресують , "опускають". А тому спрацьовує інстинкт самозбереження....Слідуюче, що дуже характерно-це тиск злочинця на простих людей-розжалобити.. Якщо говорити ще простіше-у нас,у простих людей дуже коротка пам*ять про страхіття яке витворив,у данному випадку фігурант вироку.Ще що впливає на простих людей і дає пдстави злочинцю скаржитись.Непрофесійне і неповне розслідування. Я,особисто,знаю що дуже важко повно,об*єктивно,неупереджено...провести слідство і судовий розгляд, але необхідно намагатись це зробити...А що стосується публікацій у ЗМІ то Я підтримую точку зору відомого майора Жеглова, але перефразую по своєму-" гвалтівники,вбивці повинні сидіти у тюрьмі і довічно"....
Написав: Zorro 8.01.2017 - 12:42
pash, Паша, цілком згоден. Злочинця може виправити тільки могила. Підтримую що злочинці повинні сидіти в тюрмі. І всі злочинці намагаються розжалобити простих людей.
Паша, а як ти відносишся до злочинця-рецидивіста, який все своє життя торгував наркотиками, а на закаті своєї "професійної" діяльності його взяли під крило, під захист місцеві так звані активісти? Невже в місті не має більш достойних людей які потребують підтримки?
А потім ті активісти намагаються підняти тему боротьби з наркоманією. Виставляють відео з шприцами. Тут захищають торговця наркоти, а тут дивуються чому така проблема в місті існує.
Написав: Vetal 8.01.2017 - 13:29
Zorro, я согласен с тобой. Коррумпированная милиция использующая наркотики как инструмент для наживы - есть плохо.
Написав: pash 8.01.2017 - 16:05
Zorro.Я знаю про кого ти ведеш мову. Але тут зовсім інший аспект. Перше громадська організація це не правоохоронний орган. Друге, на скільки мені відомо-дана особа не є членом ГО Громадська рада. Третє-суд повинен довести вину. А тепер про боротьбу із наркоманією У я розуміюсь краще по цьому питанню, ніж інші правоохоронці у нашому місті . На початку 70-х це зло появилось у Тростянецькому районі... Але навіть за совкових часів, при меньшій корумпованності міліції це зло не змогли побороти....Чому- це явище покривали зверху, потім це перейшло на низи. Потім з*явились серед правоохоронців такі,які почали заробляти ...А на початку 90-х міліція абсолютно зрослась із злочинним елементом Саме тоді масово появилась метода підкидання наркотиків.Потрібно шукати відповідь на питання-кому це вигідно?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль