Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Муніципальна поліція відловлює ладижинців на стихійних сміттєзвалищах

Муніципальна поліція відловлює ладижинців на стихійних сміттєзвалищах

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2144_img_02.jpgНаш ресурс неодноразово повідомляв про наявність в Ладижині та на його околицях кількох десятків стихійних сміттєзвалищ. Зрозуміло, що захаращений Ладижин –це робота ладижинців, які не надто преймаються проблемами екології, санітарії і замість того, щоб скористатись комунальними послугами комунгоспу власноруч створюють терикони сміття.

Але на таких порушників чекає покарання, позаяк на стихійних сміттєзвалищах на таких ладижинців чатує муніципальна поліція.

Минулого тижня поліцейські затримали двох неповнолітніх 17-річних ладижинців, які мотоблоком вивезли сміття в районі дороги на Баклани, де влаштоване стихійне сміттєзвалище. До речі, про нього наш ресурс вже писав.

Про це повідомила газета "Нове місто".

На хлопців було складено два адміністративні протоколи, але на перший раз їм було винесено попередження. Натомість будуть притягнуті також батьки хлопців за неналежне виховання дітей.

До речі, штраф за вивезення сміття на стихійне сміттєзвалище складає від 340 до 1360 гривень.
11 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1235 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль