Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/images.jpgЛадижинцю, який потерпів від хуліганських дій іншого ладижинця, довелось через суд примушувати ладижинських слідчих відкривати кримінальне провадження. Але як виявилось, Ладижинський міський суд захистив його порушені права та задовольнив скаргу.

Свою скаргу ладижинець мотивував тим, що шостого листопада минулого року правопорушник, житель міста, перебуваючи в нетверезому стані, почав вибивати двері в його квартирі, де він проживає разом із дитиною. При цьому зловмисник виражався нецензурною лайкою, а після того, як відкрились двері в квартирі, завдав йому декілька ударів, та перед тим як втекти - взяв цеглину і кинув у вікно квартири у якій він (заявник) проживає.

В Ладижинському міському відділі поліції у відкритті кримінального провадженні за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України по факту хуліганства відмовили, а кримінальне провадження не відкрили, тобто права ладижинця в поліції не захистили. Натомість в суді доводи ладижинця суд взяв до уваги, а скаргу задовольнив. Ладижинських слідчих зобов’язали відкрити кримінальне провадження та розпочати досудове слідство.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1261 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль