Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/images.jpgЛадижинцю, який потерпів від хуліганських дій іншого ладижинця, довелось через суд примушувати ладижинських слідчих відкривати кримінальне провадження. Але як виявилось, Ладижинський міський суд захистив його порушені права та задовольнив скаргу.

Свою скаргу ладижинець мотивував тим, що шостого листопада минулого року правопорушник, житель міста, перебуваючи в нетверезому стані, почав вибивати двері в його квартирі, де він проживає разом із дитиною. При цьому зловмисник виражався нецензурною лайкою, а після того, як відкрились двері в квартирі, завдав йому декілька ударів, та перед тим як втекти - взяв цеглину і кинув у вікно квартири у якій він (заявник) проживає.

В Ладижинському міському відділі поліції у відкритті кримінального провадженні за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України по факту хуліганства відмовили, а кримінальне провадження не відкрили, тобто права ладижинця в поліції не захистили. Натомість в суді доводи ладижинця суд взяв до уваги, а скаргу задовольнив. Ладижинських слідчих зобов’язали відкрити кримінальне провадження та розпочати досудове слідство.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 940 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль