Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

Ладижинські слідчі відмовились відкривати кримінальне провадження за розбиття вікна та побиття ладижинця

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/images.jpgЛадижинцю, який потерпів від хуліганських дій іншого ладижинця, довелось через суд примушувати ладижинських слідчих відкривати кримінальне провадження. Але як виявилось, Ладижинський міський суд захистив його порушені права та задовольнив скаргу.

Свою скаргу ладижинець мотивував тим, що шостого листопада минулого року правопорушник, житель міста, перебуваючи в нетверезому стані, почав вибивати двері в його квартирі, де він проживає разом із дитиною. При цьому зловмисник виражався нецензурною лайкою, а після того, як відкрились двері в квартирі, завдав йому декілька ударів, та перед тим як втекти - взяв цеглину і кинув у вікно квартири у якій він (заявник) проживає.

В Ладижинському міському відділі поліції у відкритті кримінального провадженні за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України по факту хуліганства відмовили, а кримінальне провадження не відкрили, тобто права ладижинця в поліції не захистили. Натомість в суді доводи ладижинця суд взяв до уваги, а скаргу задовольнив. Ладижинських слідчих зобов’язали відкрити кримінальне провадження та розпочати досудове слідство.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1823 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль