Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижанку офтрафували за торгівлю рибою в Тульчині

Ладижанку офтрафували за торгівлю рибою в Тульчині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0817_23.jpgЖительку міста Ладижин було притягнено до адміністративної відповідальності за те, що вона торгувала рибою в Тульчині.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Повідомляється, що 3 листопада цього року о 10:40 год. на ринку м.Тульчин жителька міста Ладижин здійснювала реалізацію свіжої риби на ринку, а саме - карась сріблястий у кількості 3 кг по ціні за 1 кг- 22 грн. без документів, що засвідчують законність її вилучення з природного середовища чи набуття у власність та підтвердження її якості та безпеки.

В судовому засіданні свою вину правопорушниця визнала і була визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення за що отримала стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень без конфіскації риби. Також вона повинна сплатити судовий збір в розмірі 275, 6 гривень, себто три кілограми риби обійшлися жінці в майже 800 гривень.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 964 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль