Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3666_918142752.jpgВчиняєш психологічне насильство над дружиною, - доведеться працювати безкоштовно на громаду міста. Таке правило стало вже нормою для сімейних дебоширів в практиці Ладижинського міського суду.

Тиждень тому Ладижинський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності трьох чоловіків, які вчиняли психологічне насильство в своїх сім’ях.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Психологічне насильство полягало у висловлюванні нецензурною лайкою та погроз на адресу своїх дружин, шарпанні за одяг. Один із чоловіків крім того, був в стані алкогольного сп’яніння.

В судовому засіданні всі дебошири щиро розкаялись та визнали свою вину, але отримали по 30 годин громадських робіт за свої правопорушення. Третій дебошир отримав 5 діб адміністративного арешту.
7 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1012 Коментарів: 2
Написав: nina 7.03.2017 - 10:24
А скільки треба дати хабара Ментам-пентам, щоб довести справу до суду?Чи треба якісь їнші сдібності для цего мати?
Написав: ВЛАДИЖИН 7.03.2017 - 23:53
хоть відпочинуть одне від одного

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль