Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3666_918142752.jpgВчиняєш психологічне насильство над дружиною, - доведеться працювати безкоштовно на громаду міста. Таке правило стало вже нормою для сімейних дебоширів в практиці Ладижинського міського суду.

Тиждень тому Ладижинський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності трьох чоловіків, які вчиняли психологічне насильство в своїх сім’ях.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Психологічне насильство полягало у висловлюванні нецензурною лайкою та погроз на адресу своїх дружин, шарпанні за одяг. Один із чоловіків крім того, був в стані алкогольного сп’яніння.

В судовому засіданні всі дебошири щиро розкаялись та визнали свою вину, але отримали по 30 годин громадських робіт за свої правопорушення. Третій дебошир отримав 5 діб адміністративного арешту.
7 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1586 Коментарів: 2
Написав: nina 7.03.2017 - 10:24
А скільки треба дати хабара Ментам-пентам, щоб довести справу до суду?Чи треба якісь їнші сдібності для цего мати?
Написав: ВЛАДИЖИН 7.03.2017 - 23:53
хоть відпочинуть одне від одного

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль