Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3666_918142752.jpgВчиняєш психологічне насильство над дружиною, - доведеться працювати безкоштовно на громаду міста. Таке правило стало вже нормою для сімейних дебоширів в практиці Ладижинського міського суду.

Тиждень тому Ладижинський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності трьох чоловіків, які вчиняли психологічне насильство в своїх сім’ях.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Психологічне насильство полягало у висловлюванні нецензурною лайкою та погроз на адресу своїх дружин, шарпанні за одяг. Один із чоловіків крім того, був в стані алкогольного сп’яніння.

В судовому засіданні всі дебошири щиро розкаялись та визнали свою вину, але отримали по 30 годин громадських робіт за свої правопорушення. Третій дебошир отримав 5 діб адміністративного арешту.
7 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1313 Коментарів: 2
Написав: nina 7.03.2017 - 10:24
А скільки треба дати хабара Ментам-пентам, щоб довести справу до суду?Чи треба якісь їнші сдібності для цего мати?
Написав: ВЛАДИЖИН 7.03.2017 - 23:53
хоть відпочинуть одне від одного

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль