Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

Дебошири отримали по 30 годин громадських робіт та адмністративний арешт

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3666_918142752.jpgВчиняєш психологічне насильство над дружиною, - доведеться працювати безкоштовно на громаду міста. Таке правило стало вже нормою для сімейних дебоширів в практиці Ладижинського міського суду.

Тиждень тому Ладижинський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності трьох чоловіків, які вчиняли психологічне насильство в своїх сім’ях.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Психологічне насильство полягало у висловлюванні нецензурною лайкою та погроз на адресу своїх дружин, шарпанні за одяг. Один із чоловіків крім того, був в стані алкогольного сп’яніння.

В судовому засіданні всі дебошири щиро розкаялись та визнали свою вину, але отримали по 30 годин громадських робіт за свої правопорушення. Третій дебошир отримав 5 діб адміністративного арешту.
7 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1724 Коментарів: 2
Написав: nina 7.03.2017 - 10:24
А скільки треба дати хабара Ментам-пентам, щоб довести справу до суду?Чи треба якісь їнші сдібності для цего мати?
Написав: ВЛАДИЖИН 7.03.2017 - 23:53
хоть відпочинуть одне від одного

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль