Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Фото Як виглядали вінничани 150 років тому - фото із архівів Публічної бібліотеки Нью-Йорка.

Як виглядали вінничани 150 років тому - фото із архівів Публічної бібліотеки Нью-Йорка.

1743_10_1.jpg (39.69 Kb)У січні 2016 Публічна бібліотека Нью-Йорка виклала у вільний доступ свою оцифровану колекцію зображень. В Інтернеті опинилося понад 180 000 матеріалів серед яких листівки, фотографії, малюнки, відскановані документи, старі мапи та багато іншого.

Редакція порталу Vinbazar.com відшукала серед архівних матеріалів світлини зроблені французьким фотографом Жаном Раулем (Jean Raoult) у Подільській губернії. Раул мав власний салон в Одесі, який працював у проміжку 1860-1880 роками. В цей час здійснював етнографічні дослідження фотографуючи у різних губерніях тогочасоної Російської імперії.

В кінці ХІХ століття в Росії вийшов друком фотоальбом “Несколько народных типов России”, який був складений із 532 фотографій зібраних у експедиціях фотографом. Жан Рауль приїздив і до Вінниці, зокрема він гостював у фотографічному закладі вінничанина І.Хмелевськоого.

Джерело9460_9.jpg (37.81 Kb)0706_8_0.jpg (37.59 Kb)0552_6_0.jpg (42.81 Kb)2964_5_0.jpg (35.85 Kb)1301_4jpg.jpg (44.46 Kb)9021_3_7.jpg (39.26 Kb)4652_2_5.jpg (37.2 Kb)1983_1_6.jpg (40.72 Kb)
21 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 652 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль