Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2309_poverh.jpgЯк відомо, в Ладижині активно реалізовується програма з утеплення житлових будинків.

Нагадаємо, що в 2015 році в Ладижині утеплено фасади п’яти багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинок 24, по вулиці Процишина будинки 7/1, 7/2, 8/2, по вулиці Наконечного будинок 8/2. В 2016 році утеплено фасадів 8 багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинки 25а, 25б, по вулиці Кравчика будинки 37а буд. 37б, по вулиці Будівельників будинки 26, 27,№28, по вулиці Ентузіастів будинок 4.

Як нам стало відомо, в наступному році в Ладижині заплановано утеплити фасади 8 житлових будинків. Інформація про це зазначена в пояснювальній записці до Програми з благоустрою міста Ладижин, села Лукашівка та селища Губник на 2017 рік.

Так, в 2017 році заплановано утеплення наступних будинків, а саме: по вулиці Будівельників будинки 19, 27а, 27б, по вулиці Польова будинок 2, по вулиці Процишина будинки 30, 55, 56, по вулиці Ентузіастів будинок 41.
19 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2090 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль