Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2309_poverh.jpgЯк відомо, в Ладижині активно реалізовується програма з утеплення житлових будинків.

Нагадаємо, що в 2015 році в Ладижині утеплено фасади п’яти багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинок 24, по вулиці Процишина будинки 7/1, 7/2, 8/2, по вулиці Наконечного будинок 8/2. В 2016 році утеплено фасадів 8 багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинки 25а, 25б, по вулиці Кравчика будинки 37а буд. 37б, по вулиці Будівельників будинки 26, 27,№28, по вулиці Ентузіастів будинок 4.

Як нам стало відомо, в наступному році в Ладижині заплановано утеплити фасади 8 житлових будинків. Інформація про це зазначена в пояснювальній записці до Програми з благоустрою міста Ладижин, села Лукашівка та селища Губник на 2017 рік.

Так, в 2017 році заплановано утеплення наступних будинків, а саме: по вулиці Будівельників будинки 19, 27а, 27б, по вулиці Польова будинок 2, по вулиці Процишина будинки 30, 55, 56, по вулиці Ентузіастів будинок 41.
19 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2220 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль