Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

В наступному році в Ладижині планується утеплити 8 житлових будинків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2309_poverh.jpgЯк відомо, в Ладижині активно реалізовується програма з утеплення житлових будинків.

Нагадаємо, що в 2015 році в Ладижині утеплено фасади п’яти багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинок 24, по вулиці Процишина будинки 7/1, 7/2, 8/2, по вулиці Наконечного будинок 8/2. В 2016 році утеплено фасадів 8 багатоповерхівок, а саме: по вулиці Будівельників будинки 25а, 25б, по вулиці Кравчика будинки 37а буд. 37б, по вулиці Будівельників будинки 26, 27,№28, по вулиці Ентузіастів будинок 4.

Як нам стало відомо, в наступному році в Ладижині заплановано утеплити фасади 8 житлових будинків. Інформація про це зазначена в пояснювальній записці до Програми з благоустрою міста Ладижин, села Лукашівка та селища Губник на 2017 рік.

Так, в 2017 році заплановано утеплення наступних будинків, а саме: по вулиці Будівельників будинки 19, 27а, 27б, по вулиці Польова будинок 2, по вулиці Процишина будинки 30, 55, 56, по вулиці Ентузіастів будинок 41.
19 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1821 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль