Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Ладижинському МТМО відкрився буфет

В Ладижинському МТМО відкрився буфет

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/acf86b087cb70d252130a0924e814f50.jpgЗа сприяння Фонду мікрокредитування підприємництва в Ладижинському МТМО розпочав роботу хлібобулочний буфет, в якому відвідувачі лікарні мають можливість випити кави чи чаю, перекусити свіжоспеченими пиріжками чи булочками, адже не всі пацієнти перебувають на стаціонарному режимі та забезпечені харчуванням. Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку. (До речі, товари парфюмерії та косметики оптом широко представлені на сайті https://lamirina.ru/)

Підприємець Лариса Куроптєва орендувала частину приміщення біля масажного кабінету, отримала всі необхідні дозволи та погодження, для придбання необхідного обладнання потрібні були додаткові кошти і вона звернулась з бізнес-планом про відкриття нової торгівельної точки до Фонду мікрокредитування підприємництва АМЕР м. Ладижин.

Експертна комісія Фонду розглянула бізнес-план та прийняла рішення про надання поворотної фінансової допомоги у розмірі 30 тисяч гривень. Пані Лариса давно займається випічкою, мабуть, кожен ладижинець вже побував у її затишній арт-кав’ярні «Фредерік» та поласував смачними тістечками. Також підприємець гостинно запрошує відвідати творчі вечори, які відбуваються в арт-кав’ярні за участі ладижинських митців – поетів, музикантів, вокалістів.

Нагадаємо, шо діяльність Фонду мікрокредитування підприємництва полягає у наданні поворотної фінансової допомоги для розвитку існуючого та започаткування нового бізнесу в Ладижині. Метою надання Фондом фінансової допомоги суб’єктам малого підприємництва є забезпечення фінансової підтримки суб’єктів малого підприємництва, надання їм доступу до фінансових ресурсів на пільгових умовах, а також реалізація політики підтримки малого підприємництва на місцевому рівні.

Фінансова допомога надається суб’єктам малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території міста Ладижина, мають достатній рівень підготовки для практичної реалізації бізнес-плану, обґрунтують цільове спрямування та окупність проекту. У 2016 році послугами Фонду скористались 4 підприємці, у 2017 році - 2 підприємці. Детально про Фонд можна прочитати на сайті Агенції у розділі Центр підтримки бізнесу.
12 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2726 Коментарів: 2
Написав: nina 12.04.2017 - 09:55
Яким би чином не відбулося, те що відкрили в лікарні буфет, це дуже классно. На мій погляд це давно було пора зробити. Тому що лікарню відвідують хворі люди і дуже довго перебувають у чергах до лікарів і батьки з дітьми і люди похилого віку, і здають аналізи на тщесерце. І буває що хоча б ковток чогось випити, або перекусити край треба, або хочеться, але не було де. Молодець Лариса, що вигадала таку послугу. Нехай їй Бог помагає і люди дякують.
Написав: Wanch 12.04.2017 - 13:28
biggrin
Так тепер в лікарню будуть ходити, щоб лічитися, чи перекусювати???
А ковток випити чого; медицинського чи домашнього???

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль