Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Ладижинському МТМО відкрився буфет

В Ладижинському МТМО відкрився буфет

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/acf86b087cb70d252130a0924e814f50.jpgЗа сприяння Фонду мікрокредитування підприємництва в Ладижинському МТМО розпочав роботу хлібобулочний буфет, в якому відвідувачі лікарні мають можливість випити кави чи чаю, перекусити свіжоспеченими пиріжками чи булочками, адже не всі пацієнти перебувають на стаціонарному режимі та забезпечені харчуванням.

Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку.

Підприємець Лариса Куроптєва орендувала частину приміщення біля масажного кабінету, отримала всі необхідні дозволи та погодження, для придбання необхідного обладнання потрібні були додаткові кошти і вона звернулась з бізнес-планом про відкриття нової торгівельної точки до Фонду мікрокредитування підприємництва АМЕР м. Ладижин.

Експертна комісія Фонду розглянула бізнес-план та прийняла рішення про надання поворотної фінансової допомоги у розмірі 30 тисяч гривень. Пані Лариса давно займається випічкою, мабуть, кожен ладижинець вже побував у її затишній арт-кав’ярні «Фредерік» та поласував смачними тістечками. Також підприємець гостинно запрошує відвідати творчі вечори, які відбуваються в арт-кав’ярні за участі ладижинських митців – поетів, музикантів, вокалістів.

Нагадаємо, шо діяльність Фонду мікрокредитування підприємництва полягає у наданні поворотної фінансової допомоги для розвитку існуючого та започаткування нового бізнесу в Ладижині. Метою надання Фондом фінансової допомоги суб’єктам малого підприємництва є забезпечення фінансової підтримки суб’єктів малого підприємництва, надання їм доступу до фінансових ресурсів на пільгових умовах, а також реалізація політики підтримки малого підприємництва на місцевому рівні.

Фінансова допомога надається суб’єктам малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території міста Ладижина, мають достатній рівень підготовки для практичної реалізації бізнес-плану, обґрунтують цільове спрямування та окупність проекту. У 2016 році послугами Фонду скористались 4 підприємці, у 2017 році - 2 підприємці. Детально про Фонд можна прочитати на сайті Агенції у розділі Центр підтримки бізнесу.
12 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 553 Коментарів: 2
Написав: nina 12.04.2017 - 09:55
Яким би чином не відбулося, те що відкрили в лікарні буфет, це дуже классно. На мій погляд це давно було пора зробити. Тому що лікарню відвідують хворі люди і дуже довго перебувають у чергах до лікарів і батьки з дітьми і люди похилого віку, і здають аналізи на тщесерце. І буває що хоча б ковток чогось випити, або перекусити край треба, або хочеться, але не було де. Молодець Лариса, що вигадала таку послугу. Нехай їй Бог помагає і люди дякують.
Написав: Wanch 12.04.2017 - 13:28
biggrin
Так тепер в лікарню будуть ходити, щоб лічитися, чи перекусювати???
А ковток випити чого; медицинського чи домашнього???

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Депутати та міський голова  провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Депутати та міський голова провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030» Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030»

Логін
Пароль