Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Ладижині зросла нормативна вартість оцінки земель населеного пункту

В Ладижині зросла нормативна вартість оцінки земель населеного пункту

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1358547627.jpgЗ 1 січня 2020 року плата за землю в Ладижині зросте, адже саме з наступного року буде введено в дію рішення Ладижинської міської ради щодо нової нормативної грошової оцінки земель населеного пункту міста Ладижин.

Базову вартість 1 кв.м.землі депутатами була затверджена в розмірі 174,08 гривень. Крім того, нормативна грошова оцінка земель населеного пункту буде підлягати індексації . Середня вартість 1 кв..м землі в Ладижині за офіційною інформацією становила 104,87 грн.

Власники, користувачі та орендарі земельних ділянок будуть вимушені щорічно отримувати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю до Ладижинського відділення Гайсинської ОДПІ ГУДФС у Вінницькій області.

Вказане рішення буде введено в дію тільки після його опублікування згідно ст.. 271.2 Податкового кодексу України:

Цитата:
Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.
28 лютий 2019 | | Автор:Arhip | Переглядів: 21329 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль