Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ-5 В Ладижині ввели в дію Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення ТЕС

В Ладижині ввели в дію Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення ТЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8815_613269-300x203.jpg20 серпня в Ладижині рішенням виконкому міської ради було завтерджено Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС.

Ініціативу прийняття таких правил виявила Ладижинська ТЕС з метою забезпечення ефективного та надійного функціонування системи централізованого водовідведення та захисту охорони навколишнього природного середовища.

Місцевими правилами приймання встановлюються допустимі концентрації для кожної із забруднюючих речовин, які можуть скидатися Підприємствами в систему водовідведення і для яких Організацією водопостачання встановлені допустимі концентрації і ліміти на скид у водний об'єкт, а також відображаються місцеві (специфічні) особливості прийняття стічних вод Підприємств у систему водовідведення.

Правила приймання є обов'язковими для всіх Підприємств, яким Ладижинська ТЕС надає послуги по водопостачанню та водовідведенню.
26 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 656 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль