Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Ладижині тарифи на послуги з тепло та водопостачання одні із найнижчих в Україні

В Ладижині тарифи на послуги з тепло та водопостачання одні із найнижчих в Україні

20_image002.jpg (60.46 Kb)У липні 2016 року національний регулятор у сфері енергетики – НКРЕКП – встановив для ДТЕК Ладижинської ТЕС одні з найнижчих тарифів на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Вони просто залишилися на рівні 2014 року. Таким чином зменшилося навантаження на гаманець споживача. Проте станція позбавлена можливості купувати нові труби та комплектуючі, щоб замінювати проблемні ділянки зношених мереж, які відпрацювали десятки років.

Про це повідомляє прес-служба Ладижинської ТЕС.

Працівникам бригади з обслуговування зовнішніх гідромереж ДТЕК Ладижинської ТЕС доводиться вишукувати можливості, щоб вчасно усувати дефекти на трубопроводах. Адже від цього залежить тепло в школах і дитячих садках, лікарні та й в домівках ладижинців. (До речі, з послугами проектування та монтажу систем опалення можна познайомитись на сайті Елефант-комфорт - монтаж котельного обладнання)

«Щоб містяни завжди були забезпечені гарячим водопостачанням та в холодний період року опаленням, ми плануємо в 17-18 роках відновити 600 пог. м. ізоляції на магістральних теплопроводах та замінити найбільш проблемні внутрішньоквартальні підземні ділянки тепломережі міста загальною протяжністю 208 метрів, – пояснює начальник виробничо-технічного відділу ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Спеней. – Відповідна інвестпрограма була затверджена останньою сесією міської ради від 27.12.16 р. зараз готуються всі необхідні матеріали для подання в НКРЕКП. Реалізація інвестпрограми дозволить мінімізувати утворення поривів трубопроводів у житлових кварталах, для ліквідації яких іноді припиняється теплопостачання кількох багатоповерхівок. Загальна вартість робіт оцінюється у 1 млн грн».

Порівняти тарифи на централізоване опалення та гаряче водопостачання можна у Графіку 1, для якого були відібрані населенні пункти України, де умови постачання прирівняні до Ладижина – житлові будинки обладнані приладами обліку тепла, а помешкання – лічильниками води. На графіку добре видно різницю в розмірі тарифів. Саме для того, щоб споживачі Ладижина не залишилися без гарячої води та опалення, необхідно оновлювати мережі, а для цього необхідно піднімати тарифи, переконані експерти.

Що ж робити людям, які не можуть сплачувати за новими комунальними тарифами? Більша половина власників квартир в Ладижині знає відповідь на це питання – 58% квартиронаймачів міста отримують субсидію, або пільги на оплату комунальних послуг. При цьому, у відділі реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинська ТЕС зазначають, що населення сплачує за спожиті послуги вчасно. Затримка платежів відбувається з боку держави за оплатою субсидій.

Нагадаємо, держава запровадила для малозабезпечених категорій громадян низку програм, які дозволяють заощаджувати на оплаті ЖКП: субсидії, сплата рахунку за тепло рівними частинами впродовж року, та програма з енергоефективності.

Відповіді на питання щодо оформлення субсидії ладижинцям нададуть в міському Управлінні праці та соціального захисту населення за тел. 6-40-49. Консультацію щодо сплати за ЖКП частинами впродовж року можна отримати у відділі реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС за тел. 65-3-87.
18 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2075 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль