Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 В Ладижині на одне робоче місце претендує 20 осіб

В Ладижині на одне робоче місце претендує 20 осіб

6700_78982_b0.jpg (33.26 Kb)В Ладижині станом на 31 грудня минулого року навантаження на одну вакансію станом на 31 грудня 2016 року складає 20 осіб. Це один із найнижчих показників в області. Для прикладу, найменше навантаження в Вінницькому районі – 7 осіб.

Про це Новини Ладижина повідомив Обласний центр зайнятості.

Найвищий рівень навантаження в Барському районі – 721 особа на одне вакантне робоче місце, в Оратівському -255, в Крижопільському – 231. В місті Вінниця навантаження складає 28 осіб.

Середній показник по області складає 52 особи на одне робоче місце.

Для прикладу в 2015 році показник навантаження складав 65 осіб на одне вакантне місце, в 2014-му – 93, в 2013-му - 38, в 2012 – 8, в 2007 – 3.

За січень-лютий цього року показник складає 7 осіб на одне вакантне місце.
11 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 356 Коментарів: 1
Написав: fox 20.04.2017 - 18:58
Если бы некоторые не увольняли местных жителей с работы,а потом нанимают командировочных. Командированные не ценят город,так как не жители,а всё потому что одной особе мало денег.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Скандал навколо стоянки для «білих людей» біля мерії набирає обертів Депутати та міський голова  провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Депутати та міський голова провалили створення Ладижинської об’єднаної територіальної громади (відео) Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Позачергова сесія Ладижинської міської ради від 29 травня 2017 року Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Учениця музичної школи здобула перше місце на всеукраїнському конкурсі Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030» Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030»

Логін
Пароль