Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Середня заробітна плата на Ладижинській ТЕС складає 9, 3 тисячі гривень на місяць

Середня заробітна плата на Ладижинській ТЕС складає 9, 3 тисячі гривень на місяць

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1998_groshi8x6.jpgСередня заробітна всіх працівників Ладижинської ТЕС у 2016 році становила 9 377 грн. Це найвищий рівень зароітних плат в Вінницькій області.
Про це повідомляє прес-служба Ладижинської ТЕС, (До речі, при бажанні купити купити фінансову компанію в Україні, у нас можна отримати детальну консультацію )

Основою для визначення професійного рівня працівників і розмірів індивідуальних винагород є щорічна оцінка діяльності (ЩОД). На Ладижинській ТЕС вона проводиться з 2014 року. Щороку, після проведення ЩОД, зарплата працівників станції виключно зростає, відповідно до результатів оцінки. За останні 4 роки заробітна платня всіх працівників Ладижинської ТЕС збільшилася на 51,8% (від 6 178 грн. в 2013 році до 9 377 грн. в 2016-му). При цьому, на станції відсутня заборгованість з виплати зарплати, незважаючи на борг ДП «Енергоринок» перед Ладижинською ТЕС за вже вироблену та відпущену електроенергію у розмірі 808 млн грн (за даними грудня 2016 р.).

«Через те, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покривав вартість її виробництва, в 2016 році ми спрацювали з від’ємною рентабельністю. Тобто за минулий рік станція отримала 8 млн горн чистого збитку. При цьому, у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати працівникам. І це завдяки тому, що компанія ДТЕК знаходить можливості і ресурси для вчасної виплати зарплатні своїм працівникам»,
– повідомив директор Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик.

Нагадаємо, за інформацією головного управління статистики Вінницької області, мешканці Ладижина в середньому заробляють найбільше в області – 5 613 грн. Серед іншого, це обумовлено і високими зарплатами на ДТЕК Ладижинській ТЕС. Середній розмір заробітної плати по Вінницькій обл. становить 4 383 грн, а на Ладижинській ТЕС – 9 377 грн.

Але попри такий високий рівень середньої заробітної плати на Бурштинській ТЕС, наприклад, пройшли попереджувальні акції проесту в вересні місяці минудого року, - працівники вимагали дотримання керівництвом їхніх соціальних зобов'язань та підвищення заробітньої платні, про що повідомляв наш ресурс.
25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1710 Коментарів: 9
Написав: fox 26.01.2017 - 21:24
Ви чего народ дурите? У меня зарплата 3800-4000.И при том что по сменах.
Написав: Wanch 26.01.2017 - 22:00
fox, biggrinbiggrin
А хіба в нас від початку 2014 року хтось казав правду???
Написав: Arhip 27.01.2017 - 10:33
Інформацію надала прес-служба ТЕС. Це я к в тому анекдоті, у когось 50 штук зарплата, у когось 3, в середньому 9 тисяч.
Написав: fox 29.01.2017 - 13:14
Только обидно что у рабочего который работает как каторжный в отличии от прес-службы зарплата отличается в разы,не в сторону рабочего.
Написав: nina 29.01.2017 - 16:14
Wanch, я народилася в 1950 році і за всі рокі свого життя ще не чула від влади правди. Яка б та влада не була. Завжди хтось прилаштувався зручно, любить владу, хто незручно не любить. А я дурна вихованка совкового інтерната, вірю відтоді, що треба жити по тих законах, які існують в державі(до речи, не такі вони вже і погані). Але всі живуть по поняттях. Вот і вся правда.
Написав: pash 29.01.2017 - 17:48
Nina. У нас що -загальна ностальгія? Мене потягнуло на совкові пісні, але я їх перекручую-, як Wansh мої коментарі. а тепер вже на Інтернаціонал потягнуло "Вышли мы все из ...совков" А брехуни і перевертні, в основному із бувших комсомольців і горе-комуністів продовжують брехати, жити по понятіям і у добавок-пальці веером зі словами -вірте мені люди....Ну як не зіслатися знову на Висоцького-"Истинная правда восторжествует, если поступит,как эта коварная ложь"
Написав: Wanch 30.01.2017 - 09:32
pash,
Ніна не перекручує і я також.Вона каже, що Закони не такі вже й погані і по них треба жити, та наша держава живе по поняттям!
Виходить, що перекручуєш, як не дивно, ти сам.
Не дарма кажуть: "На злодієві шапка горить!" Ти вчився при Радянській владі і, мабуть, квартиру безплатно від цієї Влади одержав, Ковбаси їв з чистого м*яса, а тепер їсиш із туалетного папіру. То, чому ТА КРАЇНА була совковою? Та й співали ми всі: " Вийшли ми всі із народу!"
Виходить, що це ти - совок! Обіжайся, не обіжайся!
Я, як і Ніна, також виховувався в інтернаті і завжди був нагодований і одітий.
Тому, істина не в тому, як ТИ її сприймаєш, а в тому, чи мозги твої достатньо промиті нашими телепрограмами,
чи щось залишилося свого від батьків.
Да! Про Висоцького; А ти знаєш, що його друзі ЙОГО І ВБИЛИ НА БЕНКЕТІ ПРИ ОЧЕРЕДНІЙ П*ЯНЦІ!???
Написав: pash 30.01.2017 - 10:58
Wansh. Другий би спорив,а я не буду."Як завжди ти все змішав у кучу.Як можна щось говорити тобі про закони. коли ти не маєш поняття про право.Так я цього не заперечую,що я дійсно вчив правознавство за часів совків і середня-спеціальна, і вища освіта у мене правознавство.Не дивлячись на те,вже на пенсії я вивчив і нинішню Конституцію і інші закони.Умію і знаю як їх тлумачити.І жодного разу не говорив,що закони погані.Є окремі які суперечать і Конституції. Я такі приклади можу наводити. Але суть у їх виконанні....Чому я звернувся до Ніни. вона може підтвердити чи спростувати. Підтримав тому.що саме за совків нас дурили і ми у обмани свято вірили. Щоб бути більш зрозумілим наведу приклад. Після закінчення середнього спкціального закладу МВС мені мої старші колеги дали кілька понять,якими керуюсь до цього часу,дещо освоїв сам.Перше-політика, преса і проститутка-цк одна масть /вибачте за сленг/.Друге- навчись читати газети між рядками А третє це вже мій особистий досвід-не вірити на слово і одному джерелу інформації.Все важливе перевіряти і наскільки воно відповідає вимогам закону.
Написав: nina 30.01.2017 - 11:31
Wanch, Ви мене неправільно зрозуміли. Я совок, а також інтернат згадую в поганому смислі цього слова. В інтернаті, я була нагодована краще, ніж дома. Це правда. Тому що мій батько інвалід 2-гої світової війни помер від воєнних ран, коли мені не виповнилося 6 років. Влада тоді співала дефірамби тим хто залишився живим. Діти-сіроти владу цікавили мало(по остаточному принципу). Да давали мінімум. Матері залишились молодими вдовами. А моя ще і тяжко хворіла, тому що лікар зробив апендицит і сам зізнався, що якби знав, що це донька мого діда, з яким він був знайомий, то робив би краще. І вона бідна боліла все життя. А в 54 померла, не доробивши до пенсії 9 місяців.Тому мені і випав інтернат. Який я любила і зараз згадую з вдячністю. Бо інтернат давав мені мінімум, який не могла дати мені моя хвора мама. Але там я вперше зіштовхнулвсь з несправедливістю. Одяг ми донашували за старшокласниками. А нове видавали, по мєрє його поступлєнія. 4-5 кофтин на рік. Видавали з розрахунком нове в першу чергу відмінникам. Я була серед відмінників, но нове мемні давали в другу чергу. Після того, як получали трійочники- підлизи. От с того часу, в мене і не любов до тих хто живе по поняттях та до підлиз. І так все жіття. Не вмію підлизуватись, а тому, хочь і відмінниця(по знанню законів) жіву бідно, але вільнло.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль