Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Середня заробітна плата на Ладижинській ТЕС складає 9, 3 тисячі гривень на місяць

Середня заробітна плата на Ладижинській ТЕС складає 9, 3 тисячі гривень на місяць

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1998_groshi8x6.jpgСередня заробітна всіх працівників Ладижинської ТЕС у 2016 році становила 9 377 грн. Це найвищий рівень зароітних плат в Вінницькій області.
Про це повідомляє прес-служба Ладижинської ТЕС, (До речі, при бажанні купити купити фінансову компанію в Україні, у нас можна отримати детальну консультацію )

Основою для визначення професійного рівня працівників і розмірів індивідуальних винагород є щорічна оцінка діяльності (ЩОД). На Ладижинській ТЕС вона проводиться з 2014 року. Щороку, після проведення ЩОД, зарплата працівників станції виключно зростає, відповідно до результатів оцінки. За останні 4 роки заробітна платня всіх працівників Ладижинської ТЕС збільшилася на 51,8% (від 6 178 грн. в 2013 році до 9 377 грн. в 2016-му). При цьому, на станції відсутня заборгованість з виплати зарплати, незважаючи на борг ДП «Енергоринок» перед Ладижинською ТЕС за вже вироблену та відпущену електроенергію у розмірі 808 млн грн (за даними грудня 2016 р.).

«Через те, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покривав вартість її виробництва, в 2016 році ми спрацювали з від’ємною рентабельністю. Тобто за минулий рік станція отримала 8 млн горн чистого збитку. При цьому, у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати працівникам. І це завдяки тому, що компанія ДТЕК знаходить можливості і ресурси для вчасної виплати зарплатні своїм працівникам»,
– повідомив директор Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик.

Нагадаємо, за інформацією головного управління статистики Вінницької області, мешканці Ладижина в середньому заробляють найбільше в області – 5 613 грн. Серед іншого, це обумовлено і високими зарплатами на ДТЕК Ладижинській ТЕС. Середній розмір заробітної плати по Вінницькій обл. становить 4 383 грн, а на Ладижинській ТЕС – 9 377 грн.

Але попри такий високий рівень середньої заробітної плати на Бурштинській ТЕС, наприклад, пройшли попереджувальні акції проесту в вересні місяці минудого року, - працівники вимагали дотримання керівництвом їхніх соціальних зобов'язань та підвищення заробітньої платні, про що повідомляв наш ресурс.
25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2052 Коментарів: 9
Написав: fox 26.01.2017 - 21:24
Ви чего народ дурите? У меня зарплата 3800-4000.И при том что по сменах.
Написав: Wanch 26.01.2017 - 22:00
fox, biggrinbiggrin
А хіба в нас від початку 2014 року хтось казав правду???
Написав: Arhip 27.01.2017 - 10:33
Інформацію надала прес-служба ТЕС. Це я к в тому анекдоті, у когось 50 штук зарплата, у когось 3, в середньому 9 тисяч.
Написав: fox 29.01.2017 - 13:14
Только обидно что у рабочего который работает как каторжный в отличии от прес-службы зарплата отличается в разы,не в сторону рабочего.
Написав: nina 29.01.2017 - 16:14
Wanch, я народилася в 1950 році і за всі рокі свого життя ще не чула від влади правди. Яка б та влада не була. Завжди хтось прилаштувався зручно, любить владу, хто незручно не любить. А я дурна вихованка совкового інтерната, вірю відтоді, що треба жити по тих законах, які існують в державі(до речи, не такі вони вже і погані). Але всі живуть по поняттях. Вот і вся правда.
Написав: pash 29.01.2017 - 17:48
Nina. У нас що -загальна ностальгія? Мене потягнуло на совкові пісні, але я їх перекручую-, як Wansh мої коментарі. а тепер вже на Інтернаціонал потягнуло "Вышли мы все из ...совков" А брехуни і перевертні, в основному із бувших комсомольців і горе-комуністів продовжують брехати, жити по понятіям і у добавок-пальці веером зі словами -вірте мені люди....Ну як не зіслатися знову на Висоцького-"Истинная правда восторжествует, если поступит,как эта коварная ложь"
Написав: Wanch 30.01.2017 - 09:32
pash,
Ніна не перекручує і я також.Вона каже, що Закони не такі вже й погані і по них треба жити, та наша держава живе по поняттям!
Виходить, що перекручуєш, як не дивно, ти сам.
Не дарма кажуть: "На злодієві шапка горить!" Ти вчився при Радянській владі і, мабуть, квартиру безплатно від цієї Влади одержав, Ковбаси їв з чистого м*яса, а тепер їсиш із туалетного папіру. То, чому ТА КРАЇНА була совковою? Та й співали ми всі: " Вийшли ми всі із народу!"
Виходить, що це ти - совок! Обіжайся, не обіжайся!
Я, як і Ніна, також виховувався в інтернаті і завжди був нагодований і одітий.
Тому, істина не в тому, як ТИ її сприймаєш, а в тому, чи мозги твої достатньо промиті нашими телепрограмами,
чи щось залишилося свого від батьків.
Да! Про Висоцького; А ти знаєш, що його друзі ЙОГО І ВБИЛИ НА БЕНКЕТІ ПРИ ОЧЕРЕДНІЙ П*ЯНЦІ!???
Написав: pash 30.01.2017 - 10:58
Wansh. Другий би спорив,а я не буду."Як завжди ти все змішав у кучу.Як можна щось говорити тобі про закони. коли ти не маєш поняття про право.Так я цього не заперечую,що я дійсно вчив правознавство за часів совків і середня-спеціальна, і вища освіта у мене правознавство.Не дивлячись на те,вже на пенсії я вивчив і нинішню Конституцію і інші закони.Умію і знаю як їх тлумачити.І жодного разу не говорив,що закони погані.Є окремі які суперечать і Конституції. Я такі приклади можу наводити. Але суть у їх виконанні....Чому я звернувся до Ніни. вона може підтвердити чи спростувати. Підтримав тому.що саме за совків нас дурили і ми у обмани свято вірили. Щоб бути більш зрозумілим наведу приклад. Після закінчення середнього спкціального закладу МВС мені мої старші колеги дали кілька понять,якими керуюсь до цього часу,дещо освоїв сам.Перше-політика, преса і проститутка-цк одна масть /вибачте за сленг/.Друге- навчись читати газети між рядками А третє це вже мій особистий досвід-не вірити на слово і одному джерелу інформації.Все важливе перевіряти і наскільки воно відповідає вимогам закону.
Написав: nina 30.01.2017 - 11:31
Wanch, Ви мене неправільно зрозуміли. Я совок, а також інтернат згадую в поганому смислі цього слова. В інтернаті, я була нагодована краще, ніж дома. Це правда. Тому що мій батько інвалід 2-гої світової війни помер від воєнних ран, коли мені не виповнилося 6 років. Влада тоді співала дефірамби тим хто залишився живим. Діти-сіроти владу цікавили мало(по остаточному принципу). Да давали мінімум. Матері залишились молодими вдовами. А моя ще і тяжко хворіла, тому що лікар зробив апендицит і сам зізнався, що якби знав, що це донька мого діда, з яким він був знайомий, то робив би краще. І вона бідна боліла все життя. А в 54 померла, не доробивши до пенсії 9 місяців.Тому мені і випав інтернат. Який я любила і зараз згадую з вдячністю. Бо інтернат давав мені мінімум, який не могла дати мені моя хвора мама. Але там я вперше зіштовхнулвсь з несправедливістю. Одяг ми донашували за старшокласниками. А нове видавали, по мєрє його поступлєнія. 4-5 кофтин на рік. Видавали з розрахунком нове в першу чергу відмінникам. Я була серед відмінників, но нове мемні давали в другу чергу. Після того, як получали трійочники- підлизи. От с того часу, в мене і не любов до тих хто живе по поняттях та до підлиз. І так все жіття. Не вмію підлизуватись, а тому, хочь і відмінниця(по знанню законів) жіву бідно, але вільнло.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль