Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році не зміниться

Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році не зміниться

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/133538586326.jpgВиконавчий комітет Ладижинської міської ради на своєму засіданні 28 листопада цього року затвердив розмір щомісячної доплати перевізникам, які надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Всього на сьогодні в Ладижині є 5 маршрутів загального користування. Як виявилось, розмір щомісячної доплати перевізникам не зміниться, тобто залишиться на рівні 2016 року.

Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році буде наступним:

- «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» - 15 000 грн.;
- «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» - 15 000 грн.;
- «м. Ладижин – с. Лукашівка – м. Ладижин» - 15 000 грн.;
- «Ладижин» - ТОВ «Швейцарія» – автостанція «Ладижин» - 12 000 грн.;
- «м. Ладижин - сел. Губник – м. Ладижин» - 15 000 грн.;
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1562 Коментарів: 3
Написав: nina 21.12.2016 - 11:00
Ни фига себе. А кто же льготники? Я например не пользуюсь этими льготами. Потому что мне некуда ездить. Это что за неравенство перед распределением бюджетных средств. А не хочет наша власть доплачивать мне за батарейки или кому-то за хлеб, или кому-то за молоко? С молоком вообще проблема, даже без доплаты, одним негде продать, другим негде купить. Это что за избирательность такая?
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 11:04
nina, ці пільги давно потрібно відміняти. Який % пенсіонерів користується пільговим проїздом? Відсотків 25-30, а решті толку з цих пільг... Краще б підняли пенсіонерам пенсії до нормального рівня, тоді і потреби в таких пільгах не буде.
Написав: Arhip 21.12.2016 - 13:26
В Гайсині додацій не дають з бюджету перевізникам...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль