Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році не зміниться

Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році не зміниться

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/133538586326.jpgВиконавчий комітет Ладижинської міської ради на своєму засіданні 28 листопада цього року затвердив розмір щомісячної доплати перевізникам, які надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Всього на сьогодні в Ладижині є 5 маршрутів загального користування. Як виявилось, розмір щомісячної доплати перевізникам не зміниться, тобто залишиться на рівні 2016 року.

Розмір щомісячної доплати перевізникам в 2017 році буде наступним:

- «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» - 15 000 грн.;
- «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» - 15 000 грн.;
- «м. Ладижин – с. Лукашівка – м. Ладижин» - 15 000 грн.;
- «Ладижин» - ТОВ «Швейцарія» – автостанція «Ладижин» - 12 000 грн.;
- «м. Ладижин - сел. Губник – м. Ладижин» - 15 000 грн.;
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1822 Коментарів: 3
Написав: nina 21.12.2016 - 11:00
Ни фига себе. А кто же льготники? Я например не пользуюсь этими льготами. Потому что мне некуда ездить. Это что за неравенство перед распределением бюджетных средств. А не хочет наша власть доплачивать мне за батарейки или кому-то за хлеб, или кому-то за молоко? С молоком вообще проблема, даже без доплаты, одним негде продать, другим негде купить. Это что за избирательность такая?
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 11:04
nina, ці пільги давно потрібно відміняти. Який % пенсіонерів користується пільговим проїздом? Відсотків 25-30, а решті толку з цих пільг... Краще б підняли пенсіонерам пенсії до нормального рівня, тоді і потреби в таких пільгах не буде.
Написав: Arhip 21.12.2016 - 13:26
В Гайсині додацій не дають з бюджету перевізникам...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль