Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ-5 Працівники Бурштинської ТЕС перекривали рух на трасі, вимагаючи націоналізації Західенерго

Працівники Бурштинської ТЕС перекривали рух на трасі, вимагаючи націоналізації Західенерго

8625_2a1e3835f52cb5bffd6ab232c01a529c.jpg (61.43 Kb)Позавчора 26 лютого, працівники Бурштинської ТЕС вийшли на акцію протесту та перекрили рух на трасі Львів - Івано-Франківськ.

Про це повідомляє сайт 032.ua з посиланням на допис депутата міськради Львова Ігора Зінкевича, на сторінці спільноти "Варта-1", у соціальній мережі Facebook.

За його словами, до мітингу працівників Бурштинської ТЕС приєдналися й громадські активісти Львова. Люди перекрили дорогу поблизу станції та вимагали повернення контрольного пакету акцій Бурштинської ТЕС у власність держави. Акцію протесту було проведено проти умов праці, рівня зарплат та порушення екологічного законодавства на підприємстві.

Водночас, як розповів сайту 032.ua генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар, вимоги працівників станції про підвищення зарплати є безпідставними.

"Стабільна робота Бурштинської ТЕС зараз як ніколи важлива для українців. Станція забезпечує електроенергією весь Бурштинський енергоострів, а це 3 млн українців – вся Закарпатська область, південна частина Львівської області та західна частину Івано-Франківської області. Що стосується вимог працівників про підвищення зарплатні, то хочу зазначити, що станом на січень 2017 року середня зарплата становить 10730 гривень, це вдвічі більше аніж середня по Івано-Франківській області і в нас немає жодної гривні заборгованості. У квітні відбудеться підвищення зарплатні в середньому на 15 відсотків за результатами щорічної оцінки. Вся зарплата виплачується вчасно. Звинувачення в скороченнях – безпідставні, саме зараз триває процес оформлення 24 осіб в оперативний персонал станції, а люди якщо і звільняються, то тільки за згодою сторін", - зазначив Шувар.

На сьогоднішній день за годину роботи Бурштинської ТЕС власник має 408 тис. грн доходу. За добу ця цифра виростає до 10,5 млн грн. Згідно з бухгалтерськими звітами Бурштинська ТЕС заробила Ахметову за останні 4 місяці 1 млрд 100 млн грн.

Нагадаємо, що колектив Бурштинської ТЕС виходить на протести впродовж останніх трьох місяців.

28 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1830 Коментарів: 2
Написав: Wanch 28.02.2017 - 21:13
ЦИТАТА: "а люди якщо і звільняються, то тільки за згодою сторін", - зазначив Шувар.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Ну, звичайно, за згодою; визвали в кабінет начальника і сказали : - пиши заяву, а ми підпишемо!
Так завжди була згода!
Але я скажу про друге; ЧОГО ХОТІЛИ - МАЄМО!
Хотіли нову владу - маємо!
Хотіли Ахметова - маємо!
Хотіли Європейських цін - маємо!
Хотіли безвізи - будуть!
Лише чим дирки на задниці залатаємо?
Ось в чім питання?
Цікаво; а якби наша опозиція кинула клич в Ладижині:
"ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ТАК, ЯК ЖИЛИ ТРИ РОКИ ТОМУ?"
Що б люди відповіли?
Написав: Arhip 28.02.2017 - 21:47
На Ладижинській ТЕС таким чином вже мають 1300 працівників з 2, 5 тисяч. Дооптимізувались до ручки, що немає кому працювати.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль