Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Оголошено тендер для проведення підготовчих робіт під розміщення біогазового заводу біля Ладижина

Оголошено тендер для проведення підготовчих робіт під розміщення біогазового заводу біля Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5443_item_24116.jpgЯк відомо, поблизу Ладижина на землях Заозернянської сільської ради побудують біогазовий завод, який буде працювати на курячому посліді, який залишається після вирощування курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики.

І доки тривають дискусії з приводу того, буде завод чи ні, обіцянки це чи реальні наміри, схоже, що намір побудувати біогазовий завод є реальними, як ніколи.

3 квітня збігає строк подачі пропозицій та тендер, який оголошено на виконання робіт зі зняття та перенесення родючого покриву ( чорнозему) та вертикальному плануванню земельної ділянки на ВП "Біогаз Ладижин". Про це повідомляється на сайті компанії МХП.

Сам тендер має відбутись вже 4 квітня.

Підготовчі роботи мають відбутись на земельній ділянці поблизу села Василівка Заозернянської сільської ради, де буде побудовано нове будівництво внутрішньогосподарського комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» з переробки органічної частини відходів сільськогосподарського виробництва та отримання біогазу із біомаси рослинного та тваринного походження.

Орієнтовний строк запуску біогазового заводу – 2020 рік.
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1062 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль