Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Оголошено тендер для проведення підготовчих робіт під розміщення біогазового заводу біля Ладижина

Оголошено тендер для проведення підготовчих робіт під розміщення біогазового заводу біля Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5443_item_24116.jpgЯк відомо, поблизу Ладижина на землях Заозернянської сільської ради побудують біогазовий завод, який буде працювати на курячому посліді, який залишається після вирощування курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики.

І доки тривають дискусії з приводу того, буде завод чи ні, обіцянки це чи реальні наміри, схоже, що намір побудувати біогазовий завод є реальними, як ніколи.

3 квітня збігає строк подачі пропозицій та тендер, який оголошено на виконання робіт зі зняття та перенесення родючого покриву ( чорнозему) та вертикальному плануванню земельної ділянки на ВП "Біогаз Ладижин". Про це повідомляється на сайті компанії МХП.

Сам тендер має відбутись вже 4 квітня.

Підготовчі роботи мають відбутись на земельній ділянці поблизу села Василівка Заозернянської сільської ради, де буде побудовано нове будівництво внутрішньогосподарського комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» з переробки органічної частини відходів сільськогосподарського виробництва та отримання біогазу із біомаси рослинного та тваринного походження.

Орієнтовний строк запуску біогазового заводу – 2020 рік.
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1808 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль