Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

3052_thumb_109673_blog_m.gif (84.93 Kb)Про перспективи залишитись без вуличного світла в новому році повідомило комунальне видання газета «Нове місто».

Зокрема, повідомляється, що в 2016 році КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» платив за 1 кВт електроенергії 1, 67 грн. Як результат, за минулий рік з місцевого бюджету було сплачено 597, 2 тисяч гривень.

Але з 1 січня згідно нової постанови НКРЕ від 15 грудня ціна за електроенергію, яка використовується при вуличному освітленні складає 2, 44 грн., тобто сума складає на півмільйона гривень більше.

«Таким чином, із міського бюджету за світло на наших вулицях доведеться заплатити на півмільйона більше. Якщо цих коштів у бюджеті Ладижина не буде, то, відповідно освітлення міста вночі - під питанням?». – пишуть журналісти «Нового міста».

Але ми проаналізували місцевий бюджетна цей рік і встановили, що згідно міської програми з благоустрою на зовнішнє освітлення в місті виділено 1 мільйон гривень, тобто коштів цілком має вистачити, тому прогнози комунального видання нічим не підтверджені.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3805 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль