Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

3052_thumb_109673_blog_m.gif (84.93 Kb)Про перспективи залишитись без вуличного світла в новому році повідомило комунальне видання газета «Нове місто».

Зокрема, повідомляється, що в 2016 році КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» платив за 1 кВт електроенергії 1, 67 грн. Як результат, за минулий рік з місцевого бюджету було сплачено 597, 2 тисяч гривень.

Але з 1 січня згідно нової постанови НКРЕ від 15 грудня ціна за електроенергію, яка використовується при вуличному освітленні складає 2, 44 грн., тобто сума складає на півмільйона гривень більше.

«Таким чином, із міського бюджету за світло на наших вулицях доведеться заплатити на півмільйона більше. Якщо цих коштів у бюджеті Ладижина не буде, то, відповідно освітлення міста вночі - під питанням?». – пишуть журналісти «Нового міста».

Але ми проаналізували місцевий бюджетна цей рік і встановили, що згідно міської програми з благоустрою на зовнішнє освітлення в місті виділено 1 мільйон гривень, тобто коштів цілком має вистачити, тому прогнози комунального видання нічим не підтверджені.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1755 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль