Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

Нове місто: В Ладижині можуть відключити вуличне освітлення?

3052_thumb_109673_blog_m.gif (84.93 Kb)Про перспективи залишитись без вуличного світла в новому році повідомило комунальне видання газета «Нове місто».

Зокрема, повідомляється, що в 2016 році КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» платив за 1 кВт електроенергії 1, 67 грн. Як результат, за минулий рік з місцевого бюджету було сплачено 597, 2 тисяч гривень.

Але з 1 січня згідно нової постанови НКРЕ від 15 грудня ціна за електроенергію, яка використовується при вуличному освітленні складає 2, 44 грн., тобто сума складає на півмільйона гривень більше.

«Таким чином, із міського бюджету за світло на наших вулицях доведеться заплатити на півмільйона більше. Якщо цих коштів у бюджеті Ладижина не буде, то, відповідно освітлення міста вночі - під питанням?». – пишуть журналісти «Нового міста».

Але ми проаналізували місцевий бюджетна цей рік і встановили, що згідно міської програми з благоустрою на зовнішнє освітлення в місті виділено 1 мільйон гривень, тобто коштів цілком має вистачити, тому прогнози комунального видання нічим не підтверджені.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1895 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль