Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Найбільше ладижинці скаржаться на неналежну якість побутової техніки та електротоварів

Найбільше ладижинці скаржаться на неналежну якість побутової техніки та електротоварів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/big_hand.jpgВідділ захисту прав споживачів та торгівлі за 10 місяців цього року повернув жителям міста 19200 гривень коштів за скаргами на неналежну якість товарів.

Інформація про це розміщена відділом захисту прав споживачів та торгівлі на сайті Ладижинської міської ради.

Загалом за 10 місяців цього року до відділу надійшло 53 письмові скарги від жителів міста з яких позитивно вирішень 50 скарг, понад 300 звернень надійшло в телефонному режимі.

Із загальної кількості одержаних звернень, на першому місці – скарги на неналежну якість побутової техніки та електротоварів. Друге місце посіли скарги на продаж мобільних телефонів низької якості На третьому місці скарги на неякісно надані послуги або порушення термінів виконання договорів На четвертому місці придбання взуття неналежної якості– П’яте місце посіли скарги про продаж неякісних продовольчих товарів, або з минулим терміном придатності.

"Аналіз звернень свідчить, що основними питаннями, по яких звертались громадяни – це придбання непродовольчих товарів неналежної якості. Головним при розгляді таких звернень є допомога заявнику розібратися в тому, що сталося, знайти, в межах діючого законодавства, шляхи вирішення проблеми. Тому в кожному конкретному випадку застосовується індивідуальний підхід до розгляду звернення. У випадках, коли питання захисту прав споживачів не вирішуються відділом, кожному споживачеві, який звернувся до відділу надається відповідне роз’яснення та допомога у складанні позивної заяви до суду", - зазначає відділ у своєму звіті.

(До речі, проблеми із технікою виробництва фірми Самсунг допоможе вирішити авторизований сервісний центр - Самсунг Сервис. Туи користувачі побутової техніки цієї відомої фірми можуть знайти сервісні пакети додаткового обслуговування, які включають продовження гарантійного терміну, оперативний ремонт телевізорів Самсунг та мобільних телефонів любої ступені складності, професійний ремонт кухонної техніки, кондиціонерів, холодильників та іншого.)
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1914 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль