Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Найбільше ладижинці скаржаться на неналежну якість побутової техніки та електротоварів

Найбільше ладижинці скаржаться на неналежну якість побутової техніки та електротоварів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/big_hand.jpgВідділ захисту прав споживачів та торгівлі за 10 місяців цього року повернув жителям міста 19200 гривень коштів за скаргами на неналежну якість товарів.

Інформація про це розміщена відділом захисту прав споживачів та торгівлі на сайті Ладижинської міської ради.

Загалом за 10 місяців цього року до відділу надійшло 53 письмові скарги від жителів міста з яких позитивно вирішень 50 скарг, понад 300 звернень надійшло в телефонному режимі.

Із загальної кількості одержаних звернень, на першому місці – скарги на неналежну якість побутової техніки та електротоварів. Друге місце посіли скарги на продаж мобільних телефонів низької якості На третьому місці скарги на неякісно надані послуги або порушення термінів виконання договорів На четвертому місці придбання взуття неналежної якості– П’яте місце посіли скарги про продаж неякісних продовольчих товарів, або з минулим терміном придатності.

"Аналіз звернень свідчить, що основними питаннями, по яких звертались громадяни – це придбання непродовольчих товарів неналежної якості. Головним при розгляді таких звернень є допомога заявнику розібратися в тому, що сталося, знайти, в межах діючого законодавства, шляхи вирішення проблеми. Тому в кожному конкретному випадку застосовується індивідуальний підхід до розгляду звернення. У випадках, коли питання захисту прав споживачів не вирішуються відділом, кожному споживачеві, який звернувся до відділу надається відповідне роз’яснення та допомога у складанні позивної заяви до суду", - зазначає відділ у своєму звіті.

(До речі, проблеми із технікою виробництва фірми Самсунг допоможе вирішити авторизований сервісний центр - Самсунг Сервис. Туи користувачі побутової техніки цієї відомої фірми можуть знайти сервісні пакети додаткового обслуговування, які включають продовження гарантійного терміну, оперативний ремонт телевізорів Самсунг та мобільних телефонів любої ступені складності, професійний ремонт кухонної техніки, кондиціонерів, холодильників та іншого.)
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1201 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль