Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка МХП придбає завод в Словакії

МХП придбає завод в Словакії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgМиронівський хлібопродукт розглядає можливість запуску підприємства з м'ясопереробки в Словаччині.

Виробник Нашої Ряби агрохолдинг Юрія Косюка Миронівський хлібопродукт (МХП) розглядає можливість покупки підприємства з м'ясопереробки в Словаччині. Про це кореспонденту LIGA.net повідомила директор департаменту по роботі з інвесторами та міжнародних комунікацій МХП Анастасія Соботюк.

"Ми розглядаємо можливість покупки підприємства з м'ясопереробки", - сказала Соботюк, не уточнивши суму інвестицій і терміни реалізації проекту.

У свою чергу фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна в ході конференц-дзвінка зазначила, що підприємство в Словаччині буде аналогічно тому, яке зараз працює в Нідерландах. Вона також підкреслила, що підприємство МХП в Нідерландах успішно працює на максимальній потужності - 1,5 тис. т продукції на місяць.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1432 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 00:14
aleksandr
Написав: aleksandr 24.03.2017 - 14:58
А як же іначє ?! Курка в Україні несе яйця "Фаберже" з "гнізд" розташованих в Нідерладах... НЕ ВЖЕ "ПІПЛ" ВСЕ СХАВАЄ ?!
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 18:51
aleksandr, навпаки

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль