Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка МХП придбає завод в Словакії

МХП придбає завод в Словакії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgМиронівський хлібопродукт розглядає можливість запуску підприємства з м'ясопереробки в Словаччині.

Виробник Нашої Ряби агрохолдинг Юрія Косюка Миронівський хлібопродукт (МХП) розглядає можливість покупки підприємства з м'ясопереробки в Словаччині. Про це кореспонденту LIGA.net повідомила директор департаменту по роботі з інвесторами та міжнародних комунікацій МХП Анастасія Соботюк.

"Ми розглядаємо можливість покупки підприємства з м'ясопереробки", - сказала Соботюк, не уточнивши суму інвестицій і терміни реалізації проекту.

У свою чергу фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна в ході конференц-дзвінка зазначила, що підприємство в Словаччині буде аналогічно тому, яке зараз працює в Нідерландах. Вона також підкреслила, що підприємство МХП в Нідерландах успішно працює на максимальній потужності - 1,5 тис. т продукції на місяць.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1840 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 00:14
aleksandr
Написав: aleksandr 24.03.2017 - 14:58
А як же іначє ?! Курка в Україні несе яйця "Фаберже" з "гнізд" розташованих в Нідерладах... НЕ ВЖЕ "ПІПЛ" ВСЕ СХАВАЄ ?!
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 18:51
aleksandr, навпаки

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль