Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка МХП придбає завод в Словакії

МХП придбає завод в Словакії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgМиронівський хлібопродукт розглядає можливість запуску підприємства з м'ясопереробки в Словаччині.

Виробник Нашої Ряби агрохолдинг Юрія Косюка Миронівський хлібопродукт (МХП) розглядає можливість покупки підприємства з м'ясопереробки в Словаччині. Про це кореспонденту LIGA.net повідомила директор департаменту по роботі з інвесторами та міжнародних комунікацій МХП Анастасія Соботюк.

"Ми розглядаємо можливість покупки підприємства з м'ясопереробки", - сказала Соботюк, не уточнивши суму інвестицій і терміни реалізації проекту.

У свою чергу фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна в ході конференц-дзвінка зазначила, що підприємство в Словаччині буде аналогічно тому, яке зараз працює в Нідерландах. Вона також підкреслила, що підприємство МХП в Нідерландах успішно працює на максимальній потужності - 1,5 тис. т продукції на місяць.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1699 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 00:14
aleksandr
Написав: aleksandr 24.03.2017 - 14:58
А як же іначє ?! Курка в Україні несе яйця "Фаберже" з "гнізд" розташованих в Нідерладах... НЕ ВЖЕ "ПІПЛ" ВСЕ СХАВАЄ ?!
Написав: ВЛАДИЖИН 24.03.2017 - 18:51
aleksandr, навпаки

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль