Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада "Ладижинський гай" та приміщення конюшні передадуть на баланс комунального підприємства

"Ладижинський гай" та приміщення конюшні передадуть на баланс комунального підприємства

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8342_zjhrneyixqw.jpgНа наступній черговій сесії Ладижинської міської ради депутати мають розглянути кілька проектів рішень, які стосуються дендрологічного парку "Ладижинський гай".

Зокрема, планується передати будівлю конюшні, що знаходиться біля міського стадіону, балансова вартість якої становить майже 14 тис. грн., з балансу міського комунгоспу на баланс комунального підприємства "Дендрологічний парк "Ладижинський гай". Площа конюшні складає 223,2 кв.м.

Другим проектом заплановано передати об’єкт природно-заповідного фонду – дендрологічний парк місцевого значення в м.Ладижин Вінницької області «Ладижинський гай», загальною площею 10 га балансовою вартістю 49 669,636 тис грн. То ж відтепер парк буде утримуватись працівниками спеціально для цього створеного комунального підприємства.
15 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1976 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль