Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин потрапив на карту новопобудованих підприємств

Ладижин потрапив на карту новопобудованих підприємств

2908_image001.png (705.79 Kb)

В інтернет-просторі було запущено карту підприємств України на яку наносять нові підприємства, які було побудовано з 2015 року.

Містить карта також інформацію про ново побудовані підприємства в Ладижині та сусідніх районах.

Дві сонячні електростанції було відкрито в Верхівці та Тростянчику потужністю 3, 1 та 3, 8 мВт.

Біогазовий завод потужністю 20 мВт та сонячну станція потужністю 2, 5 мВт побудовано в Ладижині. Елеватор потужністю 68 тис. тон було побудовано в Гайсині.

Загалом по області нові підприємства будуються в основному з сектору енергетики, - сонячні станції та сектору АПК, - елеватори. В Іллінцях було побудовано сміттєпереробний завод, у Вінниці - завод з виробництва автомобільних джгутів, завод з виробництва сонячних панелей, завод з виробництва холодильної техніки та індустріальний парк.
25 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 503 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль