Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин потрапив на карту новопобудованих підприємств

Ладижин потрапив на карту новопобудованих підприємств

2908_image001.png (705.79 Kb)

В інтернет-просторі було запущено карту підприємств України на яку наносять нові підприємства, які було побудовано з 2015 року.

Містить карта також інформацію про ново побудовані підприємства в Ладижині та сусідніх районах.

Дві сонячні електростанції було відкрито в Верхівці та Тростянчику потужністю 3, 1 та 3, 8 мВт.

Біогазовий завод потужністю 20 мВт та сонячну станція потужністю 2, 5 мВт побудовано в Ладижині. Елеватор потужністю 68 тис. тон було побудовано в Гайсині.

Загалом по області нові підприємства будуються в основному з сектору енергетики, - сонячні станції та сектору АПК, - елеватори. В Іллінцях було побудовано сміттєпереробний завод, у Вінниці - завод з виробництва автомобільних джгутів, завод з виробництва сонячних панелей, завод з виробництва холодильної техніки та індустріальний парк.
25 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 352 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль