Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

4032_93_600x_16726733.jpg (56.04 Kb)14 березня Ладижинський комбінат комунальних підприємств придбав для своїх потреб колісний трактор Unimog.

Для участі у тендері було подано дві пропозиції. Переможцем став підприємець, який запропонував найменшу ціну, - 665 тисяч гривень.

Підприємство при оголошенні тендеру прагнуло придбати колісний трактор, який вже був у використанні, за 700 тисяч гривень.

Придбаний трактор повинен мати такі характеристики: не старший 2000 року, потужність двигуна не менше 132 КВт, кузов не менший 2, 5 куб. м., відпрацьовані мотогодини - не більше 1900. Також трактор має відвал для чисти снігу та резервуар для посипки доріг реагентами.

19 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1169 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль