Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

4032_93_600x_16726733.jpg (56.04 Kb)14 березня Ладижинський комбінат комунальних підприємств придбав для своїх потреб колісний трактор Unimog.

Для участі у тендері було подано дві пропозиції. Переможцем став підприємець, який запропонував найменшу ціну, - 665 тисяч гривень.

Підприємство при оголошенні тендеру прагнуло придбати колісний трактор, який вже був у використанні, за 700 тисяч гривень.

Придбаний трактор повинен мати такі характеристики: не старший 2000 року, потужність двигуна не менше 132 КВт, кузов не менший 2, 5 куб. м., відпрацьовані мотогодини - не більше 1900. Також трактор має відвал для чисти снігу та резервуар для посипки доріг реагентами.

19 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1901 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль