Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

Комунгосп придбав колісний трактор Unimog за 665 тисяч гривень

4032_93_600x_16726733.jpg (56.04 Kb)14 березня Ладижинський комбінат комунальних підприємств придбав для своїх потреб колісний трактор Unimog.

Для участі у тендері було подано дві пропозиції. Переможцем став підприємець, який запропонував найменшу ціну, - 665 тисяч гривень.

Підприємство при оголошенні тендеру прагнуло придбати колісний трактор, який вже був у використанні, за 700 тисяч гривень.

Придбаний трактор повинен мати такі характеристики: не старший 2000 року, потужність двигуна не менше 132 КВт, кузов не менший 2, 5 куб. м., відпрацьовані мотогодини - не більше 1900. Також трактор має відвал для чисти снігу та резервуар для посипки доріг реагентами.

19 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль