Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgРинкова капіталізація українських аграрних компаній, акції яких котируються на міжнародних фінансових біржах, станом на 30 січня 2017 року збільшилася на 50% в порівнянні з аналогічною датою минулого року і склала 3,2 млрд дол., повідомили в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

«Якщо порівнювати кінець січня 2016 року з аналогічним періодом 2017 року, загальна капіталізація агрохолдингів зросла майже на 50% (+1,074 млрд дол.), починаючи з 2015 року, що є найвищим показником ринкової капіталізації», – йдеться в повідомленні.

За даними УКАБ, найбільше зросла вартість акцій компанії «Кернел» (на 727,5 млн дол.), зокрема, у зв’язку з тим, що в січні 2017 року компанія випустила єврооблігації на суму 500 млн дол.

Також зросла капіталізація аграрних холдингів «Астарта» (на 218,9 млн дол.) і «МХП» (на 104,6 млн дол.). Згідно з повідомленням, в порівнянні з даними на початок січня 2017 року, капіталізація агрокомпаній зросла на 16,5%. В УКАБ зазначають, що збільшення вартості акцій компаній є результатом їх прибуткової діяльності та пов’язане з відносною стабілізацією макроекономічної ситуації в країні. При збереженні таких умов асоціація прогнозує подальше зростання показника капіталізації.

Як повідомлялося, згідно з даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, український аграрний сектор в 2016 році зріс на 3% в порівнянні з 2015 роком. За даними Державної служби статистики, витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в 2016 році зросли на 13,5% в порівнянні з 2015 роком.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1691 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 10.02.2017 - 21:04
Панота багатіє. Селяни бідніють...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль