Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgРинкова капіталізація українських аграрних компаній, акції яких котируються на міжнародних фінансових біржах, станом на 30 січня 2017 року збільшилася на 50% в порівнянні з аналогічною датою минулого року і склала 3,2 млрд дол., повідомили в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

«Якщо порівнювати кінець січня 2016 року з аналогічним періодом 2017 року, загальна капіталізація агрохолдингів зросла майже на 50% (+1,074 млрд дол.), починаючи з 2015 року, що є найвищим показником ринкової капіталізації», – йдеться в повідомленні.

За даними УКАБ, найбільше зросла вартість акцій компанії «Кернел» (на 727,5 млн дол.), зокрема, у зв’язку з тим, що в січні 2017 року компанія випустила єврооблігації на суму 500 млн дол.

Також зросла капіталізація аграрних холдингів «Астарта» (на 218,9 млн дол.) і «МХП» (на 104,6 млн дол.). Згідно з повідомленням, в порівнянні з даними на початок січня 2017 року, капіталізація агрокомпаній зросла на 16,5%. В УКАБ зазначають, що збільшення вартості акцій компаній є результатом їх прибуткової діяльності та пов’язане з відносною стабілізацією макроекономічної ситуації в країні. При збереженні таких умов асоціація прогнозує подальше зростання показника капіталізації.

Як повідомлялося, згідно з даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, український аграрний сектор в 2016 році зріс на 3% в порівнянні з 2015 роком. За даними Державної служби статистики, витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в 2016 році зросли на 13,5% в порівнянні з 2015 роком.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1039 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 10.02.2017 - 21:04
Панота багатіє. Селяни бідніють...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль