Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

Компанія МХП за рік подорожчала на 105 мільйонів доларів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgРинкова капіталізація українських аграрних компаній, акції яких котируються на міжнародних фінансових біржах, станом на 30 січня 2017 року збільшилася на 50% в порівнянні з аналогічною датою минулого року і склала 3,2 млрд дол., повідомили в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

«Якщо порівнювати кінець січня 2016 року з аналогічним періодом 2017 року, загальна капіталізація агрохолдингів зросла майже на 50% (+1,074 млрд дол.), починаючи з 2015 року, що є найвищим показником ринкової капіталізації», – йдеться в повідомленні.

За даними УКАБ, найбільше зросла вартість акцій компанії «Кернел» (на 727,5 млн дол.), зокрема, у зв’язку з тим, що в січні 2017 року компанія випустила єврооблігації на суму 500 млн дол.

Також зросла капіталізація аграрних холдингів «Астарта» (на 218,9 млн дол.) і «МХП» (на 104,6 млн дол.). Згідно з повідомленням, в порівнянні з даними на початок січня 2017 року, капіталізація агрокомпаній зросла на 16,5%. В УКАБ зазначають, що збільшення вартості акцій компаній є результатом їх прибуткової діяльності та пов’язане з відносною стабілізацією макроекономічної ситуації в країні. При збереженні таких умов асоціація прогнозує подальше зростання показника капіталізації.

Як повідомлялося, згідно з даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, український аграрний сектор в 2016 році зріс на 3% в порівнянні з 2015 роком. За даними Державної служби статистики, витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в 2016 році зросли на 13,5% в порівнянні з 2015 роком.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1555 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 10.02.2017 - 21:04
Панота багатіє. Селяни бідніють...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль