Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0523_15318004_10207947287785062_2901709543380650846_n.jpgЯк ми нещодавно повідомляли, напроти автовокзалу було розпочато будівництво громадської вбиральні. Розмістити вбиральню чиновники вирішили напроти автовокзалу, а не за ним, як це прийнято абсолютно у всіх містах України. Ця обставина викликала відповідну реакцію ладижинців, які критикували таке рішення.

Як нам стало відомо, вартість будівництва вбиральні обійдеться громаді міста в 1 325 348 гривень коштів місцевого бюджету.

Інформація про це розміщена в міській комплексній екологічній програмі на 2016-2020 роки із внесеними змінами на останній сесії Ладижинської міської ради. Будівництво вбиральні буде здійснено за екологічні кошти спецфонду на підставі постанови Кабміну від 17.09.1996 року по цільовому призначенню: забезпечення екологічних і санітарно-гігієнічних вимог, поліпшення екологічного стану міста.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1974 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль