Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0523_15318004_10207947287785062_2901709543380650846_n.jpgЯк ми нещодавно повідомляли, напроти автовокзалу було розпочато будівництво громадської вбиральні. Розмістити вбиральню чиновники вирішили напроти автовокзалу, а не за ним, як це прийнято абсолютно у всіх містах України. Ця обставина викликала відповідну реакцію ладижинців, які критикували таке рішення.

Як нам стало відомо, вартість будівництва вбиральні обійдеться громаді міста в 1 325 348 гривень коштів місцевого бюджету.

Інформація про це розміщена в міській комплексній екологічній програмі на 2016-2020 роки із внесеними змінами на останній сесії Ладижинської міської ради. Будівництво вбиральні буде здійснено за екологічні кошти спецфонду на підставі постанови Кабміну від 17.09.1996 року по цільовому призначенню: забезпечення екологічних і санітарно-гігієнічних вимог, поліпшення екологічного стану міста.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1844 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль