Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

Громадська вбиральня біля автовокзалу обійдеться бюджету в 1, 3 мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0523_15318004_10207947287785062_2901709543380650846_n.jpgЯк ми нещодавно повідомляли, напроти автовокзалу було розпочато будівництво громадської вбиральні. Розмістити вбиральню чиновники вирішили напроти автовокзалу, а не за ним, як це прийнято абсолютно у всіх містах України. Ця обставина викликала відповідну реакцію ладижинців, які критикували таке рішення.

Як нам стало відомо, вартість будівництва вбиральні обійдеться громаді міста в 1 325 348 гривень коштів місцевого бюджету.

Інформація про це розміщена в міській комплексній екологічній програмі на 2016-2020 роки із внесеними змінами на останній сесії Ладижинської міської ради. Будівництво вбиральні буде здійснено за екологічні кошти спецфонду на підставі постанови Кабміну від 17.09.1996 року по цільовому призначенню: забезпечення екологічних і санітарно-гігієнічних вимог, поліпшення екологічного стану міста.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2113 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль