Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК не планує відмовлятись від антрациту на своїх ТЕС

ДТЕК не планує відмовлятись від антрациту на своїх ТЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3450_359838692.jpgКомпанія "ДТЕК Енерго" не бачить сенсу в переобладнанні енергоблоків своїх теплоелектростанцій (ТСЭ) з метою переходу на спалювання вугілля газової групи, замість антрацитної.

Про це в ефірі "Радіо Вести" сказав директор з генерації електроенергії Сергій Куриленко, передає БизнесЦензор з посиланням на Українські Новини.

"Так, абсолютно вірно, ми в цьому глибоко переконані, тому ми не робимо активних дій в цьому напрямку", – відповів Куриленко на запитання ведучого "Виходить, що сенсу переходити взагалі немає? Сьогодні система оптимальна?".

За словами топ-менеджера, ДТЕК вивчав можливість такого переобладнання і прийшов до висновку, що для такої модернізації потрібно 3-4 роки і більше 100 млн гривень інвестицій на кожен блок.

"ДТЕК перший, хто вивчив це питання детально: перше – це довго, щоб переобладнати наші блоки потрібно 3-4 роки; друге – це те, що досить дорого переобладнати, це більше 100 мільйонів і з урахуванням інфляції, напевно, сьогодні вже інша цифра. Треба розуміти, що джерело фінансування даних модернізацій не визначений, і, можливо, це ляже на кінцеву ціну електроенергії для споживача", – зазначив Куриленко.

Менеджер ДТЕК підкреслив, що в Україні немає профіциту вугілля марки "Г" і якщо всі 7 антрацитових ТЕС будуть переведені на спалювання такої марки вугілля, його додатково в рік потрібно близько 8,5 млн тонн.

Як повідомлялося, за результатами засідання РНБО президент Петро Порошенко заявив, що вітає переклад енергоблоків теплоелектростанцій з антрациту на газове вугілля.
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1831 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль