Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК не планує відмовлятись від антрациту на своїх ТЕС

ДТЕК не планує відмовлятись від антрациту на своїх ТЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3450_359838692.jpgКомпанія "ДТЕК Енерго" не бачить сенсу в переобладнанні енергоблоків своїх теплоелектростанцій (ТСЭ) з метою переходу на спалювання вугілля газової групи, замість антрацитної.

Про це в ефірі "Радіо Вести" сказав директор з генерації електроенергії Сергій Куриленко, передає БизнесЦензор з посиланням на Українські Новини.

"Так, абсолютно вірно, ми в цьому глибоко переконані, тому ми не робимо активних дій в цьому напрямку", – відповів Куриленко на запитання ведучого "Виходить, що сенсу переходити взагалі немає? Сьогодні система оптимальна?".

За словами топ-менеджера, ДТЕК вивчав можливість такого переобладнання і прийшов до висновку, що для такої модернізації потрібно 3-4 роки і більше 100 млн гривень інвестицій на кожен блок.

"ДТЕК перший, хто вивчив це питання детально: перше – це довго, щоб переобладнати наші блоки потрібно 3-4 роки; друге – це те, що досить дорого переобладнати, це більше 100 мільйонів і з урахуванням інфляції, напевно, сьогодні вже інша цифра. Треба розуміти, що джерело фінансування даних модернізацій не визначений, і, можливо, це ляже на кінцеву ціну електроенергії для споживача", – зазначив Куриленко.

Менеджер ДТЕК підкреслив, що в Україні немає профіциту вугілля марки "Г" і якщо всі 7 антрацитових ТЕС будуть переведені на спалювання такої марки вугілля, його додатково в рік потрібно близько 8,5 млн тонн.

Як повідомлялося, за результатами засідання РНБО президент Петро Порошенко заявив, що вітає переклад енергоблоків теплоелектростанцій з антрациту на газове вугілля.
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль