Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

8884_image001.jpg (31.09 Kb)Фонд державного майна оприлюднив графік приватизації у 2017 році. Продаж більшості великих активів заплановано на кінець року.

Документ опубліковано в офіційному виданні ФДМ «Відомості приватизації» від 6 лютого.

Відповідно до графіку 25 % частки ПАТ "ДТЕК Західенерго" мають продати в липні цього року на фондовій біржі ЦУ ФДМУ.

Також в липні фонд хоче продати на фондових біржах блокпакети акцій енергогенерувальних компаній «Донбасенерго», «ДТЕК Дніпроенерго», а також «Київенерго», «ДТЕК Дніпрообленерго», «ДТЕК Донецькобленерго», «Одесаобленерго», «Сумиобленерго» (всі — близько 25% акцій). У жовтні на торги виставлять 46% акцій «Черкасиобленерго».

У березні ФДМ має намір виставити на торги «Сумихімпром» (99,9%), у вересні — Запорізький алюмінієвий комбінат (68%), у жовтні — «Центренерго» (78,3%), в листопаді — «Турбоатом» (75,2%), в грудні - Одеський припортовий завод (99,6%).

У серпні повинні пройти конкурси з приватизації «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго» (по 70% акцій), «Харківобленерго» (65%), «Запоріжжяобленерго» (60,2%) і «Тернопільобленерго» (51%). Умовою приватизації цих обленерго визначено прийняття закону «Про ринок електроенергії» і впровадження стимулювального (RAB) регулювання.

Нагадаємо, що в в держбюджеті цього року передбачено надходження 17 млрд грн від приватизації держпідприємств.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1119 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль