Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

8884_image001.jpg (31.09 Kb)Фонд державного майна оприлюднив графік приватизації у 2017 році. Продаж більшості великих активів заплановано на кінець року.

Документ опубліковано в офіційному виданні ФДМ «Відомості приватизації» від 6 лютого.

Відповідно до графіку 25 % частки ПАТ "ДТЕК Західенерго" мають продати в липні цього року на фондовій біржі ЦУ ФДМУ.

Також в липні фонд хоче продати на фондових біржах блокпакети акцій енергогенерувальних компаній «Донбасенерго», «ДТЕК Дніпроенерго», а також «Київенерго», «ДТЕК Дніпрообленерго», «ДТЕК Донецькобленерго», «Одесаобленерго», «Сумиобленерго» (всі — близько 25% акцій). У жовтні на торги виставлять 46% акцій «Черкасиобленерго».

У березні ФДМ має намір виставити на торги «Сумихімпром» (99,9%), у вересні — Запорізький алюмінієвий комбінат (68%), у жовтні — «Центренерго» (78,3%), в листопаді — «Турбоатом» (75,2%), в грудні - Одеський припортовий завод (99,6%).

У серпні повинні пройти конкурси з приватизації «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго» (по 70% акцій), «Харківобленерго» (65%), «Запоріжжяобленерго» (60,2%) і «Тернопільобленерго» (51%). Умовою приватизації цих обленерго визначено прийняття закону «Про ринок електроенергії» і впровадження стимулювального (RAB) регулювання.

Нагадаємо, що в в держбюджеті цього року передбачено надходження 17 млрд грн від приватизації держпідприємств.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1825 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль