Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

Державну частку в компанії Західенерго продадуть в липні цього року

8884_image001.jpg (31.09 Kb)Фонд державного майна оприлюднив графік приватизації у 2017 році. Продаж більшості великих активів заплановано на кінець року.

Документ опубліковано в офіційному виданні ФДМ «Відомості приватизації» від 6 лютого.

Відповідно до графіку 25 % частки ПАТ "ДТЕК Західенерго" мають продати в липні цього року на фондовій біржі ЦУ ФДМУ.

Також в липні фонд хоче продати на фондових біржах блокпакети акцій енергогенерувальних компаній «Донбасенерго», «ДТЕК Дніпроенерго», а також «Київенерго», «ДТЕК Дніпрообленерго», «ДТЕК Донецькобленерго», «Одесаобленерго», «Сумиобленерго» (всі — близько 25% акцій). У жовтні на торги виставлять 46% акцій «Черкасиобленерго».

У березні ФДМ має намір виставити на торги «Сумихімпром» (99,9%), у вересні — Запорізький алюмінієвий комбінат (68%), у жовтні — «Центренерго» (78,3%), в листопаді — «Турбоатом» (75,2%), в грудні - Одеський припортовий завод (99,6%).

У серпні повинні пройти конкурси з приватизації «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго» (по 70% акцій), «Харківобленерго» (65%), «Запоріжжяобленерго» (60,2%) і «Тернопільобленерго» (51%). Умовою приватизації цих обленерго визначено прийняття закону «Про ринок електроенергії» і впровадження стимулювального (RAB) регулювання.

Нагадаємо, що в в держбюджеті цього року передбачено надходження 17 млрд грн від приватизації держпідприємств.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1691 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль