Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Депутати продали три земельних ділянки в місті Ладижин

Депутати продали три земельних ділянки в місті Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2637_351c5f93e17186.jpgНа останній черговій сесії Ладижинької міської ради депутати продали три земельних ділянки суб’єктам господарської діяльності та жителям мста, які орендували їх. Загальна сума коштів, які буде виручено від продажу земельних ділянок складає 135 тисяч гривень.

Приватному підприємцю Провільській Любов Андріївні було продано земельну ділянку площею 100 кв.м., яка знаходиться під її магазином в районі автовокзалу за 15104 гривень.

Громадянці Ткачук Оксані Миколаївні було продано земельну ділянку площею708 кв.м., яка знаходиться в старій частині міста по вулиці Базарна. 21 ( землі промисловості) за 38 040, 84 гривень.

Приватному підприємцю Костирі Сергію Олександровичу було продано земельну ділянку площею 682 кв.м., яка знаходиться напроти будинку № 19 для розміщення будівель торгівлі за 81624, 25 гривень.

Отже, станом на грудень цього року ціна 1 квадратного метра землі в центрі Ладижина для комерційного призначення коштує 120 гривень, в районі автовокзалу - 150 гривень. Один квадратний метр земель промисловості коштує 54 гривні.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1689 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль