Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Депутати продали три земельних ділянки в місті Ладижин

Депутати продали три земельних ділянки в місті Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2637_351c5f93e17186.jpgНа останній черговій сесії Ладижинької міської ради депутати продали три земельних ділянки суб’єктам господарської діяльності та жителям мста, які орендували їх. Загальна сума коштів, які буде виручено від продажу земельних ділянок складає 135 тисяч гривень.

Приватному підприємцю Провільській Любов Андріївні було продано земельну ділянку площею 100 кв.м., яка знаходиться під її магазином в районі автовокзалу за 15104 гривень.

Громадянці Ткачук Оксані Миколаївні було продано земельну ділянку площею708 кв.м., яка знаходиться в старій частині міста по вулиці Базарна. 21 ( землі промисловості) за 38 040, 84 гривень.

Приватному підприємцю Костирі Сергію Олександровичу було продано земельну ділянку площею 682 кв.м., яка знаходиться напроти будинку № 19 для розміщення будівель торгівлі за 81624, 25 гривень.

Отже, станом на грудень цього року ціна 1 квадратного метра землі в центрі Ладижина для комерційного призначення коштує 120 гривень, в районі автовокзалу - 150 гривень. Один квадратний метр земель промисловості коштує 54 гривні.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1958 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль