Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3, Влада, Відео Нардеп Борис Колесников відвідав Ладижинську ТЕС

Нардеп Борис Колесников відвідав Ладижинську ТЕС

4753_hur1_8654.jpg (59.72 Kb)Народний депутат України Борис Колесніков побував з робочою поїздкою у Вінницькій області. Першим пунктом його програми було відвідування Ладижинської ТЕС. Борис Колесніков ознайомився з діяльністю підприємства, побував на центральному диспетчерському пункті та провів зустріч з трудовим колективом.

Про це повідомило ТРК Україна.

На Ладижинській ТЕС у Бориса Колеснікова відбулася відверта розмова з енергетиками. Торкнулися безліч питань: від боргів за вироблену електроенергію до стану місцевої дорожньої інфраструктури.

За словами полика, успіх цивілізованих держав - наслідок взаємодії влади і бізнесу. «На заході влада і бізнес завжди взаємодіють, і така співпраця призводить до успіху. Це стосується і малого бізнесу, коли міська рада, наприклад, прокладе водопровід до вашого кафе чи готелю. І середнього - коли вам можуть компенсувати, наприклад, вартість тваринницьких комплексів. Це вирішує також ряд важливих питань, в тому числі зайнятості людей. Що стосується великого бізнесу, особливо такого, як енергетика, то скрізь є інвестиційний тариф. В Україні, із незрозумілих причин, влада його скасувала ще в 2014 році», - звернув увагу політик. За його словами, від стану енергетики залежить майбутнє України. «Не буде енергетики - не буде країни взагалі», - зазначив Борис Колесников.

Під час спілкування з людьми, говорили про роботу місцевих органів влади, про взаємодію з Києвом, про децентралізацію. «У центральної владі є три портфеля повноважень - оборона, безпека і зовнішня політика. Все інше відбувається на місцях. І чим швидше це відбудеться у нас, чим більше повноважень отримають регіони, тим успішнішою буде наша країна. Тому закінченням адміністративно-територіальної реформи можна вважати в прямому сенсі комірні замки на дверях кожної районної та обласної адміністрації. Ось це справжня повномасштабна реформа. Тому що ні Кабмін, ні адміністрація президента, ні Верховна Рада нічого крім вуглекислого газу не виробляють, а лише розподіляють», - зазначив політик.
29 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2264 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 29.12.2016 - 16:28
Про яку незалежність можна говорити, якщо на ТЕСі був Табакі Ахметова? Ці падлюки знищили схід, а тепер сюди пруться? Падли!
Написав: pash 29.12.2016 - 21:42
Погоджуюсь Остапе з тобою на всі 100%.Ливуюсь, як це "нашого регіонала", який продав із потрохами партію "голубих" , не було на зустрічі з Колесніковим ....Запроданці, що з них візьмеш!!!!
Написав: nina 30.12.2016 - 08:07
А хто це сказав, що хтось там десь не був? Зовсім не обов"язково бути там де всі бачать. Ї хто впевнений що десь за чарчиною когось не було. Це гімно, яке зветься політика все може. А в гамнюків все прораховано і кожне гамнятко знає своє місце. Всы вже знають що ворон ворону око не виклює. Тим більше що ніякі РЕГИОНАЛИ нікуди не ділися. Вони всі пнри владі, просто йде перерозподіл майна. Он навіть суд присудив повернути Янику 15 млн. доларів? І не спитав, звідки він їх взяв?Не тіште себе невтішним.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль