Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3-А Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

9874_image001.jpg (25.95 Kb)
В грудні місяці відбувся тендер на реконструкцію нежитлової будівлі під адміністративно-господарську будівлю КП «Дендропарк «Ладижинський гай».

Комунальне підприємство "Дендрологічний парк "Ладижинський гай" перед початком тендеру очікувало на суму реконструкції в 4,4 мільйона гривень, але в результаті остаточна сума реконструкції склала 3, 58 мільйона гривень.

Про це нам стало відомо після аналізу інформації в системі Рrozorro.

Переможцем тендеру стало приватне підприємство "Сучасні будівельні технлогії -12" з зусіднього Тростянця ( засновники - Олександр Ігнатоля та Раїса Кузьменко). Це підприємство запропонувало кращі умови.

Участь в торгах також приймало підприємство Київрембуд та ТОВ "Алгоритм-Мега".

Нагадаємо, що приміщення адміністративної будівлі Ладижинська міська рада викупила за 2, 5 мільйона гривень у товариства з обмеженою відповідальністю «ТАN».
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2016 Коментарів: 2
Написав: fenix 13.02.2017 - 10:45
А хто сумнівався, що ремонт буде проводити Ігнатоля? Ця злочинно-корупційна схема розкрадання бюджетних коштів, з 25% відкату рижому, уже давно працює у місті.
Написав: pash 13.02.2017 - 17:27
Fenix?А чому у нашому місті спрацьовує корупційна схема? Ти не задумувався?На цей рахунок висловлю свою особисту думку.Наші виборці у Ладижині у кількості десь близько 5,5 тисяч чоловік у шостий раз обрали мера-корупціонера. І на кожному кроці плачуть, що в країні корупція. бардак... А у себе під носом нічого не бачать. Друге-депутатський міський корпус у нинішньому складі найгірший-бездієвий!!! Вони абсолютно не захищають інтереси громади.. А деякі із них мають конфлікт інтересів... А це один із корупційних проявів.Правда у нашому місті і правоохоронні органи абсолютно не займаються боротьбою із корупційними проявами... Але колись це затишок зірветься....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль