Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3-А Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

9874_image001.jpg (25.95 Kb)
В грудні місяці відбувся тендер на реконструкцію нежитлової будівлі під адміністративно-господарську будівлю КП «Дендропарк «Ладижинський гай».

Комунальне підприємство "Дендрологічний парк "Ладижинський гай" перед початком тендеру очікувало на суму реконструкції в 4,4 мільйона гривень, але в результаті остаточна сума реконструкції склала 3, 58 мільйона гривень.

Про це нам стало відомо після аналізу інформації в системі Рrozorro.

Переможцем тендеру стало приватне підприємство "Сучасні будівельні технлогії -12" з зусіднього Тростянця ( засновники - Олександр Ігнатоля та Раїса Кузьменко). Це підприємство запропонувало кращі умови.

Участь в торгах також приймало підприємство Київрембуд та ТОВ "Алгоритм-Мега".

Нагадаємо, що приміщення адміністративної будівлі Ладижинська міська рада викупила за 2, 5 мільйона гривень у товариства з обмеженою відповідальністю «ТАN».
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2153 Коментарів: 2
Написав: fenix 13.02.2017 - 10:45
А хто сумнівався, що ремонт буде проводити Ігнатоля? Ця злочинно-корупційна схема розкрадання бюджетних коштів, з 25% відкату рижому, уже давно працює у місті.
Написав: pash 13.02.2017 - 17:27
Fenix?А чому у нашому місті спрацьовує корупційна схема? Ти не задумувався?На цей рахунок висловлю свою особисту думку.Наші виборці у Ладижині у кількості десь близько 5,5 тисяч чоловік у шостий раз обрали мера-корупціонера. І на кожному кроці плачуть, що в країні корупція. бардак... А у себе під носом нічого не бачать. Друге-депутатський міський корпус у нинішньому складі найгірший-бездієвий!!! Вони абсолютно не захищають інтереси громади.. А деякі із них мають конфлікт інтересів... А це один із корупційних проявів.Правда у нашому місті і правоохоронні органи абсолютно не займаються боротьбою із корупційними проявами... Але колись це затишок зірветься....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль