Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3-А Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

Адмінбудівлю для дендропарку відремонтує тростянецька фірма за 2,6 мільйона гривень

9874_image001.jpg (25.95 Kb)
В грудні місяці відбувся тендер на реконструкцію нежитлової будівлі під адміністративно-господарську будівлю КП «Дендропарк «Ладижинський гай».

Комунальне підприємство "Дендрологічний парк "Ладижинський гай" перед початком тендеру очікувало на суму реконструкції в 4,4 мільйона гривень, але в результаті остаточна сума реконструкції склала 3, 58 мільйона гривень.

Про це нам стало відомо після аналізу інформації в системі Рrozorro.

Переможцем тендеру стало приватне підприємство "Сучасні будівельні технлогії -12" з зусіднього Тростянця ( засновники - Олександр Ігнатоля та Раїса Кузьменко). Це підприємство запропонувало кращі умови.

Участь в торгах також приймало підприємство Київрембуд та ТОВ "Алгоритм-Мега".

Нагадаємо, що приміщення адміністративної будівлі Ладижинська міська рада викупила за 2, 5 мільйона гривень у товариства з обмеженою відповідальністю «ТАN».
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1635 Коментарів: 2
Написав: fenix 13.02.2017 - 10:45
А хто сумнівався, що ремонт буде проводити Ігнатоля? Ця злочинно-корупційна схема розкрадання бюджетних коштів, з 25% відкату рижому, уже давно працює у місті.
Написав: pash 13.02.2017 - 17:27
Fenix?А чому у нашому місті спрацьовує корупційна схема? Ти не задумувався?На цей рахунок висловлю свою особисту думку.Наші виборці у Ладижині у кількості десь близько 5,5 тисяч чоловік у шостий раз обрали мера-корупціонера. І на кожному кроці плачуть, що в країні корупція. бардак... А у себе під носом нічого не бачать. Друге-депутатський міський корпус у нинішньому складі найгірший-бездієвий!!! Вони абсолютно не захищають інтереси громади.. А деякі із них мають конфлікт інтересів... А це один із корупційних проявів.Правда у нашому місті і правоохоронні органи абсолютно не займаються боротьбою із корупційними проявами... Але колись це затишок зірветься....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль