Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8331_9fa2673c891a5b19e445da4d31a77eadc3adc8.jpgЯк показує аналіз інформації Держкомстату України у Вінницькій області в минулому 2016 році 7779 ладижинських сімей скористались правом на отримання субсидій та подали документи в Управління праці та соціального захисту населення. За попередній місяць грудень звернулось 554 домогосподарств, а в грудні отримувало субсидії 4942 домогосподарства.

З цієї кількості фактично отримали субсидії 7385 домогосподарств, тобто відмовлено було 516 домогосподарствам, що складає 7%.

Загальна сума призначених субсидій в минулому році по нашому місту склала 3, 6 мільйона гривень, а в грудні держава компенсувала 445 тисяч на субсидії ладижинцям.

Як виявилось, в Ладижині найнижчий середній розмір призначених субсидій, - 861, 7 гривень. Для прикладу в Козятині середній розмір субсидій складає -1521 грн., в Жмеринці – 1670, в Могилів-Подільському - 1524 грн., в Хмільнику - 1933 грн.
Найвищий середній розмір субсидій в Липовецькому районі - 4033 грн. та Погребищенському районі - 3230 грн.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1289 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль