Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8331_9fa2673c891a5b19e445da4d31a77eadc3adc8.jpgЯк показує аналіз інформації Держкомстату України у Вінницькій області в минулому 2016 році 7779 ладижинських сімей скористались правом на отримання субсидій та подали документи в Управління праці та соціального захисту населення. За попередній місяць грудень звернулось 554 домогосподарств, а в грудні отримувало субсидії 4942 домогосподарства.

З цієї кількості фактично отримали субсидії 7385 домогосподарств, тобто відмовлено було 516 домогосподарствам, що складає 7%.

Загальна сума призначених субсидій в минулому році по нашому місту склала 3, 6 мільйона гривень, а в грудні держава компенсувала 445 тисяч на субсидії ладижинцям.

Як виявилось, в Ладижині найнижчий середній розмір призначених субсидій, - 861, 7 гривень. Для прикладу в Козятині середній розмір субсидій складає -1521 грн., в Жмеринці – 1670, в Могилів-Подільському - 1524 грн., в Хмільнику - 1933 грн.
Найвищий середній розмір субсидій в Липовецькому районі - 4033 грн. та Погребищенському районі - 3230 грн.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1561 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль