Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8331_9fa2673c891a5b19e445da4d31a77eadc3adc8.jpgЯк показує аналіз інформації Держкомстату України у Вінницькій області в минулому 2016 році 7779 ладижинських сімей скористались правом на отримання субсидій та подали документи в Управління праці та соціального захисту населення. За попередній місяць грудень звернулось 554 домогосподарств, а в грудні отримувало субсидії 4942 домогосподарства.

З цієї кількості фактично отримали субсидії 7385 домогосподарств, тобто відмовлено було 516 домогосподарствам, що складає 7%.

Загальна сума призначених субсидій в минулому році по нашому місту склала 3, 6 мільйона гривень, а в грудні держава компенсувала 445 тисяч на субсидії ладижинцям.

Як виявилось, в Ладижині найнижчий середній розмір призначених субсидій, - 861, 7 гривень. Для прикладу в Козятині середній розмір субсидій складає -1521 грн., в Жмеринці – 1670, в Могилів-Подільському - 1524 грн., в Хмільнику - 1933 грн.
Найвищий середній розмір субсидій в Липовецькому районі - 4033 грн. та Погребищенському районі - 3230 грн.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1699 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль