Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

7779 ладижинських сімей звернулись за отриманням субсидій в 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8331_9fa2673c891a5b19e445da4d31a77eadc3adc8.jpgЯк показує аналіз інформації Держкомстату України у Вінницькій області в минулому 2016 році 7779 ладижинських сімей скористались правом на отримання субсидій та подали документи в Управління праці та соціального захисту населення. За попередній місяць грудень звернулось 554 домогосподарств, а в грудні отримувало субсидії 4942 домогосподарства.

З цієї кількості фактично отримали субсидії 7385 домогосподарств, тобто відмовлено було 516 домогосподарствам, що складає 7%.

Загальна сума призначених субсидій в минулому році по нашому місту склала 3, 6 мільйона гривень, а в грудні держава компенсувала 445 тисяч на субсидії ладижинцям.

Як виявилось, в Ладижині найнижчий середній розмір призначених субсидій, - 861, 7 гривень. Для прикладу в Козятині середній розмір субсидій складає -1521 грн., в Жмеринці – 1670, в Могилів-Подільському - 1524 грн., в Хмільнику - 1933 грн.
Найвищий середній розмір субсидій в Липовецькому районі - 4033 грн. та Погребищенському районі - 3230 грн.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 991 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль