Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша Розпочато громадське обговорення регуляторного акта

Розпочато громадське обговорення регуляторного акта

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ладижинської міської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Ладижинської міської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Ладижинської міської ради ladrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті міської ради за адресою: м. Ладижин, вул. П.Кравчика, 4, каб.№ 24, тел. 6-14-88, e-mail finlad@gmail.com

Розробник проекта регуляторного акта: міське фінансове управління Ладижинської міської ради.

Рознайомитись з проектам регуляторного акту можна за посиланням тут.
28 лютий 2019 | | Автор:Arhip | Переглядів: 294 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль