Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша Родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання"

Родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4361_9899_img_0350.jpg 8 січня в басейні, що знаходиться в ТРЦ "Європейський" відбудеться родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання" під час якого будуть естафети та конкурси. Організатор свята - адміністрація басейну.

Програма свята:
10.30-11.30 - родинна естафета "Тато, мама, я -спортивна сім*я.
11.30-12.30 - естафета між спортивними секціями міста, учасниками є самбісти, дзюдоїсти, футболісти, плавці.
12.30-13.00 - нагородження переможців, серед призів - абонемент на відвідування басейну.
13.00-15.00 та 16.00-19.00 -бажаючі прийматимуть безкоштовні водні процедури.

У перерві між купаннями із 15.00 до 16.00 проводиметься ретельне прибирання із застсоуванням миючих засобів. Кожного буде оглядати медсестра.

довідки за телефонами: 097 -714-01-70.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 518 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль