Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша Родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання"

Родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4361_9899_img_0350.jpg 8 січня в басейні, що знаходиться в ТРЦ "Європейський" відбудеться родинно-оздоровча програма "Різдвяні купання" під час якого будуть естафети та конкурси. Організатор свята - адміністрація басейну.

Програма свята:
10.30-11.30 - родинна естафета "Тато, мама, я -спортивна сім*я.
11.30-12.30 - естафета між спортивними секціями міста, учасниками є самбісти, дзюдоїсти, футболісти, плавці.
12.30-13.00 - нагородження переможців, серед призів - абонемент на відвідування басейну.
13.00-15.00 та 16.00-19.00 -бажаючі прийматимуть безкоштовні водні процедури.

У перерві між купаннями із 15.00 до 16.00 проводиметься ретельне прибирання із застсоуванням миючих засобів. Кожного буде оглядати медсестра.

довідки за телефонами: 097 -714-01-70.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 555 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль