блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Громадський люстраційний комітет 17 июня 2016

Перші кроки до люстрації чиновників міста Ладижин Вінницької області. Частина 5.

І так – будівництво.
За 14 років перебування Коломєйцева В.І. на посаді міського голови бюджет міста складав приблизно від 1 до 1,5 мільярда гривень. Якщо до цієї цифри додати приблизно таку ж суму коштів, витрачених підприємствами міста на задоволення соціальних потреб, то ми отримаємо приблизно 2-3 мільярда гривень. За цей період в місті за бюджетні кошти збудовано лише туалет на пляжі. Але за цей же період за кошти « заробітної плати» міського голови і чиновників в місті також збудовано:
1. Ресторанно – готельний комплекс «Ковчег» №1( Коломєйцеви);
2. Ресторанно – готельний комплекс «Ковчег» №2( Коломєйцеви);
3. Готельний комплекс в с. Степашки ( для тих, хто не бачив, повідомляємо, що цей комплекс приблизно такий же, як «Ковчег» № 1, розташований на 2 га. дубового та соснового лісу) –(Коломєйцеви);
4. Житловий будинок Копйової( заступник міського голови);
5. Житловий будинок Анущенка ( перший заступник міського голови);
6. «Рибаками» придбана нерухомість у місті Київ та за кордоном: квартири, будинки, земельні ділянки тощо( для довідки: «Рибаки» - міський голова, начальник держземагенства та перший заступник міського голови);
9. Збудовано та придбано безліч іншого нерухомого майна( гаражі, будинки, дачі, автомобілі, катери…)
Три перших об’єкти збудовані на самій кромці берегової смуги річки Південний Буг. В той час, коли статтею 60 Земельного кодексу України заборонено подібне будівництво ближче ніж за 100 метрів до води. Цікаво, чи зміг би Коломєйцев здійснити таке будівництво не перебуваючи на посаді міського голови?
З наведених фактів можна твердити, що ладижинські чиновники використовують службове становище для нагромадження багатства, з одного боку, і оббирання людей – з другого.
Лише критика і оприлюднення вище приведеної інформації на цьому інформаційному ресуврсі змусили чиновників щось робити і для міста. Наприклад, збудувати ще один туалет і розпочати будівництво дендропарку.

Комунальне господарство.
За 14 років команда господарників Коломєйцева тричі доводила комунальні служби до банкрутства: ЖКГ, ВУ ЖКГ, МКП «Добробут». Тут чиновники діяли за такою схемою: укладали договори з іншими організаціями на виконання робіт, а оплату за виконанні роботи не проводили. Коли борги досягали мільйонних сум, чиновники залишали ці борги в старому підприємстві, а всі активи переводили в нове підприємство. Іншими словами – займалися шахрайством. Із – за своєї недолугості міський голова ставив такі дії собі в заслугу і навіть намагався поділитися опитом з іншими мерами міст, але ця новація не знайшла підтримки в інших містах, адже там працюють законослухняні та порядні люди, а не аморальні деграданти, які на кожному кроці порушують зобов’язання, закони і навіть дане слово. Тут дивує інше: чому правоохоронні органи не дадуть юридичної оцінки цим новаціям і чому особи, яких «кинув» мер не візьмуть його за вухо та не ведуть до суду?
Необхідно відмітити, що в процесі цієї діяльності міський голова та його команда так допрацювалися, що десь «загубили» опалювальну систему міста. На сьогоднішній день ця система не перебуває на балансі жодного із підприємств комунальних служб міста. Цікаво, а ще цікавіше повинно стати для правоохоронних органів, яким чином проводяться бухгалтерські проводки на утримання цієї системи: ремонт, обслуговування, виплата заробітної плати і т.д. І чи не буде в даних діях кримінального правопорушення, передбаченого ст. 210 КК України ( використання службовою особою бюджетних коштів усупереч їх цільовому призначенню)?
Тепер щодо духовності, моральності, патріотизму та працьовитості.
Не будемо повертатися далеко в минуле. Достатньо проаналізувати дії останніх років. Всі громадяни міста знають, що керівники Ладижина змінюють свій політичний колір в залежності від того, хто захистить їх від правоохоронних органів. Саме тому народ наділяє їх такими прізвиськами як: кольоровий, рижий, голубий, Попандопула та інші. Саме з цією метою вони, виявляючи безпринципність, вступають в лави провладних партій. Останньою була партія регіонів, яка неодноразово їм допомагала уникнути відповідальності за вчиненні правопорушення, і якій вони служили вірою та правдою. Саме за цю допомогу вони організовували поїздки «тітушок» з міста Ладижин до міста Київ, з метою побиття революціонерів на майдані. Це саме міський голова під час революції Гідності злякався свого народу і втік з міста, залишивши в скруті народ, який йому безмежно довіряв. Повернувшись у місто, пан Коломєйцев продовжує боятися свого народу, людей Ладижина. Напевно саме тому найняв собі охоронців( в цьому питанні я можу помилятися, адже охоронців міг собі найняти для пущєй важності, так сказати – манія власної величі). Міський голова і чиновники Ладижина неодноразово в присутності людей висловлювали сумніви в доцільності революції Гідності і проведення АТО, вихвалюючи при цьому силу Путіна і армії держави агресора, ставлячи під сумнів перемогу українського народу. Саме тому було проігноровано відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні в місті Гайсин і продовжується ігнорування будь – якої акції, спрямованої на вшанування героїзму українцями.
Вершиною аморального цинізму є факт організації та проведення турніру з міні футболу на кубок міського голови( героя інтриг, кляуз та доносів) за бюджетні кошти, з метою дешевого піару, адже будь – які суспільні ідеї від Коломєйцева є лише ширмою, що приховує його егоїстичні амбіції, спрямовані на задоволення власної величі. Імператор бажають видовиська. І це в той час, коли ладижинські бійці, оточені ворогом на 32 блок посту, не мали їжі, води, проливали кров і ризикували життям, коли тисячі Героїв – захисників Вітчизни потребували матеріальної допомоги.
Відверто кажучи, хочеться зайти в кабінет і плюнути в обличчя.
Про працьовитість міського голови у місті складають не лише анекдоти, але й неодноразово ці питання піднімалися депутатами міської ради і були предметом обговорення. Міський голова і його друзі рибаки живуть за правилом: «Хто зрозумів життя, той кинув роботу». Щоб не повторюватися надаємо світлину робочої пози міського голови та відгуки жителів міста, отримані з інтернету.

З сайту "Новини Ладижин": Почему никто не узнает где сейчас голова, заступник и земельщик находяться, когда в Ладыжин привезли солдата хоронить. Ловят тунца в Норвегии, кому война, а кому курорт. Информация 95%.
На похоронах их не было. Спасибо громаде, которая 13 лет выбирает себе того, кто их оббирает.
Як стверджує наш читач, міський голова ( Валерій Коломєйцев?), його заступник (ПавлоАнущенко?) та земельщик ( Сергій Баламут?) взяли у цей складний для країни час відпустки та відпочивають за кордоном в Норвегії, де перебувають на рибалці. Ми не можемо ні підтвердити ні спростувати цю інформацію, а тому звернемось в нашу Службу безпеки України з проханням перевірити цю інформацію та зробити відповідні висновки.
Нагадаємо, що міський голова полюбляє елітні рибалки за кордоном. Останнього разу це було в жовтні минулого року, коли Валерій Коломєйцев ще з одним ладижинським другом( з своїм заступником Анущенком) рибалив в Канаді на тунца і сам навітьстаттю в журнал «Риболовний мир» написав.
Слід згадати, що Сергій Баламут за дерибан землі має проти себе порушену кримінальну справі, яка розглядається в Бершадському районному суді, а в судах Вінницької області знаходяться десятки цивільних позовів прокурорів щодо повернення цих земельнихділянок. Видно, що не таківже в ньогопроблеми з цими справами?
І так на протязі 14 років. Заборони з боку виборців і ладижинського середовища завдають міському голові душевних травм, придушують енергію несвідомих потягів, які прориваються обхідними шляхами у вигляді частих поїздок за кордон, де вільно можна задовільнити свої звірині інстинкти.
Шановні жителі міста Ладижин, ми з вами платимо великі кошти на прибирання території міста ( хоч міський голова і його команда приписують і це собі), місто в нас чисте і охайне, тож давайте здійснимо в ньому ще й прибирання політичного сміття.
Знаю, що це буде важко зробити, адже за 14 років від простого зварювальника Валєри, якого любили і поважали люди, залишилася лише тінь. На сьогодні ми маємо організовану команду цербирів, які володіють мистецтвом політичного маневрування. Вони стоять на сторожі своїх інтересів, інтересів панівного класу, і слідкують аби у невдоволених не знайшлося підхожого лідера, який би міг їх об’єднати. Для цього створені цілі команди, на них працюють ЗМІ і вся команда чиновників. В разі виявлення таких осіб, вони як оси нападають на людину, змішують її з брудом і просто знищують як особу. Для цього застосовуються різні методи: доноси, кляузи, розповсюдження неправдивої інформації, звернення до керівництва держави і таке інше. В цих питаннях вони стали майстрами. Згадайте Якушина, Данченка, Скакодуба, Головашич та інших. Аналізуючи подібні дії, складається враження, що провладна команда перед кожними виборами шукає собі ворога, а якщо такого не має, то штучно його придумує. Після чого розпочинає з ним боротися і виявляти активність, відволікаючи виборців від недоліків в роботі влади.
Шановні пенсіонери, ветерани, вчителі, лікарі, державні службовці, громадяни міста, ви завжди на виборах підтримували цю прогнившу команду, але прийшла пора дати їм оцінку по їх справах, а не по фотокарточках в газетах. Пам’ятайте, що соціальне життя – це взаємодія людей, спрямована на гідне забезпечення кожної людини територіальної громади, а не забезпечення чиновникам можливості грабувати власний народ.
Їм уже потрібно іти, іти не до влади черговий раз, а на лаву підсудних. Банду геть!
Слава Україні! Героям слава!

початок читайте тут:

частина 1: http://lad.vn.ua/blog/komitet/pershi-kroki-do-lyustracii-chinovnikiv-mista-ladizhin-vinnickoi-oblasti_-chastina-1.html
частина 2: http://lad.vn.ua/blog/komitet/pershi-kroki-do-lyustracii-chinovnikiv-mista-ladizhin-vinnickoi-oblasti_-chastina-2.html
частина 3: http://lad.vn.ua/blog/komitet/pershi-kroki-do-lyustracii-chinovnikiv-mista-ladizhin-vinnickoi-oblasti_-chastina-3.html
частина 4: http://lad.vn.ua/blog/komitet/pershi-kroki-do-lyustracii-chinovnikiv-mista-ladizhin-vinnickoi-oblasti_-chastina-4.html
Коментарі:

19.06.2016 - 16:52 #1revus
Я трішки не згідний з тим, що ви, шановні добродії пишете!
Звичайно, я не знаю тієї підноготної, що знаєте ви, але...дійсно мер міста дбаєлише про свої інтереси і, мабуть, інтереси тих, хто його підтримує. А це - влада!
Я не розумію, чому вас так турбує питання про відпочинок Мера? Він же тунців ловить не за ваші збереження. Він по Закону має право летіти хоч на місяць і згрібати в мішки пісок.
Це - його справа! У вас немає доказів криміналу в його діях. То для чого бути бабою рязанською?
І слідуюче; Що ви робите по люстрації? Пишете оці писульки? А де звинувачення, де докази про тих, кого треба садити в тюрми?
Чому мер не повинен перелицьовуватись будучи при владі? Він же працює в тому правлінні, яке ви вибирали. І яке відношення він має до встановлення пам*ятника в Гайсині для небесної сотні?
Я не знаю; ЩО, всім загиблим Небесної Сотні присвоєно Героїв України?
Біда,дорогі односельці, не в Мерові і його команді. Біда в нашій державі, в наших правителях, в нашім Прем*р-міністрі, в нашім Президенті і в наших сиксотах.
З цього б починали. ТА, БАЧТЕ, КИШКА ТОНКА!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Ой барвінку -барвіночку !!
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Якщо ви хочете завести собі блог на нашому сайті
18.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Автобіографічні довідки
18.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Чёрти шо, но не день молоди…
17.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Плани ЛМО "Стожари" на друге півріччя
17.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори