блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Громадський люстраційний комітет 22 апреля 2016

Перші кроки до люстрації чиновників міста Ладижин Вінницької області. Частина 1.

ХХ1 століття вимагає від особистості глибоких фахових, інформаційних знань, вияву таких чеснот, як духовність і патріотизм. У цій динаміці людського поступу до сталого розвитку суспільства особистість просто зобов’язана підпорядкувати власне «Я» суспільному «Ми». Таке світобачення й життєтворчість потребують неординарного погляду, глибоких аналітичних роздумів, здатності відходити від стереотипів минулого, ризикувати та йти вперед, утверджувати підвалини людяного, цивілізованого співжиття. Все це може стати реальністю, якщо ми будемо довіряти право здійснювати від нашого імені владні повноваження особистостям, здатним усвідомлювати, що суспільство може досягти розквіту лише завдяки старанності, працьовитості, духовності, моральності.

С. Габріал писав: «Ціна кожної людини пропорційна тому, що вона робить». Сьогодні, як ніколи, постає потреба дати оцінку не особам, які знаходяться при владі, а діям, які ними вчинялися, а через ці дії судити і про духовність, моральність, працьовитість, старанність, законослухняність, патріотизм та про інші чесноти чиновників.

Давайте саме з цієї позиції проаналізуємо дії чиновників міста Ладижин та складемо їм ціну не за словами, які вони самі про себе розповсюджують, а за їх діями. Розпочнемо цей аналіз з корупції.

На нинішньому етапі розвитку суспільства ця тема є найактуальнішою. Кожний політик, керівник, чиновник спішить оприлюднити своє негативне ставлення до корупції, але в реальній дійсності саме ці чиновники на кожному кроці життя вчиняють корупційні діяння. У Довіднику ООН про міжнародну боротьбу з корупцією записано:» Корупція – це зловживання державною владою для одержання вигоди з особистою метою».

І ТАК – КОРУПЦІЯ.

Жителі міста Ладижин пам’ятають, як працівниками УБОЗ ГУМВС України у Вінницькій області було затримано та арештовано директора комунгоспу Шерсткого та працівника цього ж підприємства Сушія, які разом з іншими особами, підробляючи документи на придбання продукції розсадників та квітництва, викрали з бюджету 399 980 гривень.

Після арешту Шерсткого та Сушія мер міста, переживаючи за своє майбутнє, швидко вийшов із членів НДП та, шукаючи захисту від правоохоронних органів, вступив у партію регіонів. Він неодноразово їздив на прийом до свого друга - Генерального прокурора України - Пшонки ( Гая Цезаря), де просив здійснити тиск на місцевих слідчих і прокурорів з метою закриття кримінальної справи. Цієї мети він досяг. Кримінальна справа була закрита на досудовому слідстві.

А за те, що взяли вину на себе і не видали інших учасників викрадання бюджетних коштів міський голова присвоїв Сушію звання «Людина року» та звернувся до уряду з клопотанням про заохочення Сушія урядовою відзнакою, що і було зроблено. Зразу же, після закриття кримінальної справи, Начальник Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області Соловейчук Є. С. та прокурор міста Ладижин Гирба В.М. незаконно, в обхід існуючої черги та чинного законодавства, грубо порушуючи житлові права громадян, які десятки років перебувають на черзі, отримали службове житло.

Згодом, завдяки зловживанням своїми службовими обов’язками, чиновники міської ради, без будь – якого рішення ради, позбавили це житло статусу « службове»( ст.364 КК України), а по великому рахунку цим квартирам і не надавалось статусу « службового житла». Це дало можливість начальнику міліції і прокурору незаконно приватизувати вказане житло та зразу же продати. Факт продажі житла цими діячами правоохоронних органів свідчить про те, що житло їм не було потрібне. Вони мали мету наживи. Начальник міліції продав квартиру за 32 тисячі доларів США, а прокурор збирався продати за 40 тисяч. Окрім того начальником міліції продано ще й два гаражі, які йому збудували «вдячні люди» на земельній ділянці, наданій йому з порушенням закону, за 10 тисяч доларів США.

До речі, колишній начальник міліції без житла не залишився. «Наша ряба» за якісь особливі заслуги надала йому квартиру в елітному 9 – ти поверховому будинку, в центрі міста. Напевно за те, що коли під Іловайськом гинули наші бійці, начальник міліції грів пузо на турецьких пісках. За ці ж «заслуги» його призначили начальником одного із управлінь УМВС України у Вінницькій області. Отак завжди: одні кров проливають, а тилові криси про кар’єру дбають. Нічого не скажеш – уміє людина жити.

Таким же чином( злочинним шляхом) було проведено оборудку з квартирою, наданою попередньому начальнику міліції Скічку Квартиру продано за 23 тисячі доларів США( ст. 364 КК України).

Окрім цих квартир, з порушенням норм ЖК України іПОЛОЖЕННЯ «Про порядок наданняслужбовихжилихприміщень і користування ними в Українській РСР», яке чинне і на сьогоднішній день, було незаконно роздано більше 95 квартир, чим порушено права громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Необхідно відмітити, що на квартирному обліку при міській раді перебуває 476 осіб. Для того, щоб не надавати квартир людям, які перебувають на квартирному обліку, чиновники міськвиконкому придумали злочинну схему надання квартир в обхід черги. Першим на це звернув увагу громадянин Гвоздієвський М. Саме він, як людина, чиї житлові права були порушені, домігся порушення кримінальної справи за фактом зловживань при розподілі квартир. Наразі кримінальна справа перебуває у провадженні слідчого Спенея С.

Зазнаючи шаленого тиску з боку міського голови слідчий Спеней неодноразово незаконно закрив провадження в цій справі, але наполегливий Гвоздієвський М. оскаржував постанови слідчого до обласної прокуратури і до Ладижинського міського суду. Слідчий суддя Волошина Т.В., виявляючи високий професіоналізм і не піддаючись тиску з боку чиновників міської ради, ухвалила законне та справедливе рішення, яким скасувала незаконну постанову слідчого Спенея про закриття провадження в кримінальній справі. У своїй ухвалі слідчий суддя детально описала ті порушення законів, які були допущені чиновниками міської ради при наданні службових квартир.

Справу було повернуто слідчим для продовження досудового розслідування, а згодом її було передано для розслідування до слідчого управління області, але й там справу було закрито провадженням. За ухвалою слідчого судді уже Вінницького міського суду постанова слідчого знову була скасована і справу спрямовано до Києва, слідчим міністерства внутрішніх справ. Незважаючи на це. слідчі знову зволікають з проведенням слідчих дій, надаючи можливість чиновникам міської ради «замести» сліди правопорушень. Така бездіяльність слідчих має ознаки корупційного діяння.

Таке свавілля породжується бездіяльністю правоохоронних органів, з однієї сторони, і відчуттям безкарності посадовців, з іншої сторони. Прокурори і начальники міліції, знаючи лякливий характер міського голови, стали їздити в м. Ладижин на «заробітки». « Заробивши» стартовий капітал, зразу же покидали Ладижин і просувалися по службі ( за час головування Коломєйцевим в Ладижині змінилося 6 прокурорів і 6 начальників міліції).

Про бездіяльність правоохоронців відносно правопорушень, вчинених міським головою Коломєйцевим В.І., можуть свідчити такі факти.

Про це в наступних матеріалах...

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори