блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Ігор Попенко 16 июня 2014

«Сучасний раб» - це одна з найбільших проблем сучасності.

Читав сьогодні відгуки до статей на сайті «Новини Ладижина з приводу подій під судом 12 червня 2014 року й був вражений від чи то «заказухи», чи то від нерозуміння ситуації чи від своєї особистої неадекватності більшості «цитувальників». Й виникло бажання процитувати одразу більшість цих відгуків.
По-перше: Чайковський є просто громадянином й рядовим членом профспілки а не керівником. Це «європейська Ряба», обливши чоловіка зеленкою зробила з нього чи то депутата ВР, чи кандидата в президенти, хоча він сам не претендує на будь-яку посаду, навіть самого рядового чиновника. Чайковський, в законний спосіб, шукає справедливості у суді а не в пресі, на мітингу чи будь-де інде і в інший спосіб. Чоловік не погодився бути рабом на підприємстві і відстоює свої права у суді.
Кожен із нас має свої гріхи минулого, але кожен по-своєму їх замолює. Чайковський свідомий того, що розпочавши захищати свої інтереси, він допоможе тим хто наразі працює. Адже інші на його прикладі зрозуміють, що не потрібно бути рабом, що потрібно підійматись і вимагати від роботодавця більшої заробітної плати, справедливого і законного графіку робочого часу……. Усі багатії у владі. Й владі вигідно мати тупий, бідний та безграмотний народ, адже в такому випадку його можливо використовувати на свій розсуд, керувати ним за своїми забаганками, купувати за копійки. Жоден із «цитувальників» не зазначив відомий усім факт, що на «Рябі» існує несправедлива оплата праці, графік робочого часу. Люди працюють із одним вихідним днем на тиждень. Оплата праці у 1500 гривень заробітної плати та 1500 гривень премії. Саме премію роботодавець і розділяє на свій особистий розсуд. Я спілкувався із багатьма працівниками, багато скаржились на те, що премії врізають майже щомісяця. Порахуйте самі орієнтовну суму, що роботодавець економить щомісяця на працівниках! Є цілі села, що відмовились від роботи на «Рябі». Робота фізично важка й монотонна. Один чоловік, який працює на лінії й знімає шкіру із курей, розповідав про те, що в таких працівників як він опухають руки, рвуться сухожилля. Усім відомо, що на цьому підприємстві присутній факт порушення трудових прав, що людей використовують як рабів. Але ніхто про це із працівників публічно не заявив!!! Чайковський – перший! І я певен на усі 100 відсотків, що із-за саме публічності ситуації з порушення трудових прав, численних судових позовів, які ще обов’язково будуть, найближчим часом (місяці два три), розмір заробітної плати зросте! Люди масово скаржаться на умови роботи та розмір заробітної плати, проте ці скарги лунають не перед роботодавцем. Зрозуміло, що люди бояться звільнення. А як добитись справедливості не знають. Роботодавець мислить так: «Якщо не скаржаться, не бунтують – значить все влаштовує!» Для того й потрібна профспілкова організація, щоб увесь першочерговий удар прийняти на себе. Найманий працівник не повинен просити у роботодавця, а вимагати кращих умов праці та достойної її оплати. От це і є наше завдання - навчити людей, як це робити згідно Законів України.
По-друге: що стосується Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі», яку я заснував у Вінницькій області і розбудовую уже майже 7 років. Ідея полягала у розбудові нового ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка незалежного профспілкового руху. Саме таких професійних спілок які існують у Європі. Де по заклику профспілок люди мільйонами виходять на вулиці й не допускають будь-якого рішення влади (а в нашому Українському випадку багатіїв) що погіршує їх соціальні гарантії. Саме незалежний профспілковий рух нам українцям конче необхідний. Адже від найманих працівників і профспілки залежать соціальні гарантії, розмір та умови оплати праці. Та не закликами чи агітацією такий рух можливо збудувати а саме практичними прикладами для простих працівників. Тільки після того коли люди на практиці бачать, що можливо й просто захищати свої права, перетворюються на вільних людей! Саме так було на Гайсинському спиртовому з-ді де завдяки нашій організації було погашено борг у 585 тис. гривень та встановлено в подальшому справедливий розмір оплати праці. На Тростянецькому спиртовому заводі погашено борг із заробітної плати майже у 400 тис. грн.. На Красносільському цукровому заводі погашено борг по заробітній платі більш ніж 900 тис.грн., та збережено завод від порізки на металобрухт. На Уладівському цукровому з-ді погашено борг у 520 тис.грн.. На Кирнасівському цукровому з-д борг 390 тис. грн.. й організація акцій для недопущення порізки заводу на брухт. Вінницька картографічна фабрика – повернуто борг працівникам більш ніж на 200 тис. грн.. Це тільки самі найбільші суми і то не усі. Маса прикладів по поодиноких випадках захисту найманих працівників у судах з позовами по заборгованостях із заробітних плат та поновленнях на роботі... Лише найблюзнірський раб свого «пана» може назвати нас «шахраями»!
Тільки яким потрібно бути ідіотом аби запропонувати написати плакат «Банду геть» і змусити людей вигукувати це гасло! Не є секретом, що власники та дирекція «Ряби» представники партії Регіонів, партії колишньої влади. Тож тепер банда профспілки? Я вражений, оце пройшла революція в країні!!! Тож значить у всіх Українських бідах, розвитку шаленої корупції винні саме профспілки? Вина профспілок лише в тому, що допустили величезний розрив між багатими і бідними. Але вибачте, ми виправляємо ситуацію!
Наразі потрібно робити не перезавантаження влади, а перезавантажувати свідомість людей. Якщо йдемо у Європу то й потрібно мислити як Європейці. Не просто називатись «європейською кампанією» а вирішувати проблеми у європейський спосіб, а не різати колеса неугодним, обливати зеленкою, зганяти людей на акції під суд.
Я розумію, що наражаюсь на неприємні відгуки від деяких «замовних цитувальників». Проте впевнений, що більшість із вас у душі мене зрозуміли. Я готовий будь із ким сідати за круглий стіл й саме публічно вести дискусію. Але дискусія повинна бути відвертою та відкритою.
Пам’ятайте, що «Сучасний раб» - це одна з найбільших проблем сучасності. Й поки ми не розпочнемо видушувати із себе хоча б по краплині цю рабську кров то Європи нам не бачити. Європейці то вільні люди. І ні їм ні нам самим не потрібна держава із людьми, що мають рабську психологію. Бути вільним – це приємно і природно! Потрібно лише спробувати.
Коментарі:

17.06.2014 - 03:07 #1НАШІ РАБИ
УДАЧИ ВАМ !!! БОвТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ ВАМ БОГ ПОМАГАЕ , ДУДАЕВ СКАЗАЛ : РАБ НЕ ХОТЯЩИЙ РВАТЬ КАЙДАНИ - ЗАСЛУЖИВАЕТ ТРОЙНОГО УГНЕТЕНИЯ... А НА РЯБЕ ЛЮЕЙ ДЕРЖУТ В СТРАХЕ... ТАМ НАДА МЕНЯТЬ ДИРЕКТОРАТ- С ЕТИМ ОЧЕНЬ ТРУДНО БУДЕТ БОРОТЬСЯ ...
17.06.2014 - 09:40 #2nina
В Ладижине, не только на Рябе нужно многое менять. Благодаря той же рабской психологии, те же рабы снова привели к власти того, кто в Ладижине полностью уничтожил все понятия о простой порядочности человека. 14 лет назад в городе ещё можно было чего-то добиваться. С приходом Коломейцева в городе уничтожено малейшее понятие демократии. Все поделены на его и не его почитателей. Если образовывается какая-то общественная организация,которая хочет принять сторону людей, обязательно появляется его карманная с таким же названием. Руководство Нашей рябы , тоже с его благословения вытворяет в городе то, что им заблагорассудится . Все районы отказались как могли от этого монстра, а он впустил. Здравомыслящие жители города подавляются Коломейцевым, в пользу рвачей. Вот вам результат. Рябе у нас всё дозволено.
17.06.2014 - 11:16 #3ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ
Лещенко в зеленій газетці розхвалюе рабеньку , як може , мене поливае брудом. З 1 КВІТНЯ пообіцяв платити подвійну оплату за переробітки та роботу в вихідні дні , але це все БРЕХНЯ !!!(пан пожартував над рабами) І В витребуваних (по ухвалі суду) табелях робочого часу стоять 8и ато і 7и !!! В тій же зелено-рудій (під колір рябівськоі курооборони) газетці Лещенко пише , що зі мною буде спілкуватися в суді... То чого ж він не з"являеться в суд (а привозе мітингувальників ,КУПЛЕНИХ за сало , вибачте за пару курвок) і мене туди не пускае... Як це знайомо... Він же з РУДИМ -"КОМАНДА" ... І привозити ТІТУШОК ЧИ ТО В КИІВ , ЧИ ТО ПІД СУД ЦЕ ВЖЕ ВМІЮТЬ...ВСЕ МОЖНА "РЕШАТЬ" ПО ТЕЛЕФОНУ.....ЦЕ ЦЕНІЗМ ВИЩОГО ГАТУНКУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ГАСЛА МАЙДАНУ ПРОТИ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ. РЯБІВЦІ ЗГАДАЙТЕ - ЧОМУ ЗГОвВ ДІМ ПРОФСПІЛОК В КИЕВІ . ЧОМУ В ОДЕСІ. ЧОМУ ПРОФСПІЛКИ ШАХТАвВ ДОНБАСУ СТРАЙКУЮТЬ... ВИДАВЛЮЙТЕ З СЕБЕ РАБА ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ СИЛА...РЯБОМОНСТвВСЬКЕ ЦАРСТВО БУДЕ РОЗВАЛЕНЕ В СУДАХ ВІННИЦЬКОІ ОБЛ. А ТАКОЖ І ЄВОПЕЙСЬКОМУ СУДІ З ПРАВ ЛЮДИНИ.
31.01.2018 - 14:00 #4Олександр Чайковський
Роки йдуть. Рябенька продовжує нести золоті яйця Косюку... Не забаром друга черга запрацює... Раби мовчать - тікають на ту ж роботу , тільки на заграничних панків.....Степи мої запродані жидові ,німоті. Сини мої на чужині на чужій роботі. Дніпро брат мій висихає мене покидає і могили мої москаль розриває...

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Толерантність.
30.10.2018 Ян: Коментарі, фактично ні-про-що. А пану Ребусу, як ...
Отруєння...
22.10.2018 Diwainmek: Противовирусный препарат Даклатасвир, механизм дей...
ЯК ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ ОРГАНІВ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, ПРОКУРАТУРИ ТА СУДУ?
29.06.2018 Анастасія: Хочу залишити скаргу на те що слідчий ладижинськог...
Курс правового всеобучу від Ладижинського міського суду
02.05.2018 revus: Нехай наш всезнаючий суд дасть опреділення п...
Які головні проблеми міста Ладижин (рейтингове опитування)
30.04.2018 revus: Якщо можно; в мене питання:
"ДАМО ПЕВНУ ОЦ ...
Хто винен? Невістка. Про медичну реформу по-ладижинськи.
19.03.2018 nina: Вась, ти в відрізнянні від мене НЕ ДУРАК. Просто в...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори