Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Пам'ятник кату
  • 0
3098_scan10164_1.jpg (88.44 Kb)відповідь на публікацію в газеті "Тростянецькі вісті"


Якщо моє прізвище фігурує в історіі з пам'ятником НКВД-исту в с. Четвертинівка, то мушу відповісти товаришу Савченко.

Ох і "пукнула "смердючим духом комсомольська "консерва" 5-ї колони.Як кинулись захищати свій "передовой отряд "ВКПБ.
НКВД , ЧК,
Ніхто не чіпав Ровишина, поки не вияснили замовника цієї споруди.
Претензіі були до самого пам'ятника. Прах залишився метрах в 25-и, по якому бродять кози і шпортаються ворони. Перепоховано тільки їм'я.
Абсолютно ідіотські майорські погони, які ввели в ЧА в 1943р. і головне, що тут захоронений каратель НКВД, якого знищив пртизанський загін Левченка, уроженця цього ж села. Мабуть він знав кого скарав на смерть. Це підтверджено істориками й краєзнавцями з Вінницького музею.
Так і лежавби той прах (наш народ незлобливий ),якби комусь не захотілося із карателя комуністичної доби, зробити героя , якому б вклонялися онуки й правнуки закатованих НКВД-истами українців.
Не можуть "комсомолята "пробачити" українському народові відмову від ідеологіі "всемірного братства "
"Брат " уже палить нашу хату , схаменіться...
Вбивають слова Савченка, які ніби сказав Ровишин: " Скажуть вишиванку вибити на пам'ятнику , чи краватку намалювати -зробимо , як хочуть родичі." А СС-івський мундир не пробували замовити ,-це дружня з НКВД структура.
І висновок Савченко : "Ровишин патріот , бо він платить гроші " Може й патріот, але хто ж його так брудно використовує ? Не ви , товаришу Савченко? .Ровишин сказав , що тільки виділив гроші , а до надписів немає відношення.
За гроші патріотом не станеш.
Патріоти-це жителіс. Четвертинівка, які не допустили глумління на історією України. Це вони допомогли випхати за " огорожу " московських попів і вернути церкву Четвертинівки Україні.

Петро Войт, для історичного клубу "Гіпаніс"

Слава героям!7821_12.jpg (91.59 Kb)7206_scan10164.jpg (87.51 Kb)
Комментарии
Оставить комментарий

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email

captcha

© Gipanis Powered by NG CMS 2007 — 2022.
SQL запросов: 5 | Генерация страницы: 0.03 сек | 6.637 Mb