Петро Войт
29 января 2018
Зурочені ??
І чудесну природу,
Вишневий Шевченківський гай ,
Як несе Галя воду.
Як квітуютьполя
Голубими очима
Під дощем як парує земля
І цвіте конюшина.
Цю красу у собІ принесли
Зі свогО чарівного дитинства
Та за наше життя ,що ми прожилИ
Не бачили такого свинства.
Засмічений пляшками гай,
Затоптані волошки,
Замість граблів
Шанують-ложки.
Іванко через зуби спльовує матюк,
Галина_тягне відра в гумових чоботях,
Частіше замість "сину "-чуємо "байстрюк ",
Вже до обіду--п'яні на роботі.
Чи нам пороблено ??
Чи хтось нас підмінив ??
Звідкіль у нас ота гидота ?
Що всі віки,св'ята для нас ЗЕМЛЯ,-
Стає БОЛОТОМ.
- Додав: voit
- 29 января 2018
- Обновлено: 29.01.2018 - 10:21
- Переглядів: 471


Автори