блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Петро Войт 21 мая 2017

За що??!!!!

Ой ви,братці запорожці,
Лицарі чубаті,
Як могли ви москалям
Долю довіряти?

Свою волю,свою славу,
Свою Україну,
Довірити кацапові,
Собачому сину!

Хто ж віддати нас посмів,
Пани добродії,
На пів-тисячі років
В лапи московії?

Чути на купальську ніч
Лиш пісні "кабацькі"
Сплюндрували святу Січ
Й звичаї козацькі.

Та ожив козак Мамай,
Щоб в лиху годину
Повернути людям в душі
Рідну Україну.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори