Петро Войт
23 января 2018
Вкрадена Батьківщина
То хто у тебе Батьківщину украв , Анатолію?
А де ж ти був на той час? Ага,в Новосибірську , історію РССФР діткам викладав. І про Бандеру -націоналіста розповідав діткам. А коли приїхав через роки до батьківської хати- хтось у тебе батьківщину украв.
Ні , друже , ти загубив її на безкрайніх просторах дикої кацапії ,то й сам не замітив коли.
А ось у синів ти прабатьківщину украв , а сам сюди душею не повернувся , бо запитуєш:" У чому винуваті твої дідусь і бабця , які живуть у Луганську , що у них війна.?"
То я й відповів: "Що нехай твої сини, які живуть в Росії запитають про це в Путіна".
Ти також не бачиш на Донбасі російських бандитів , тому що не тут , мабуть, твоя Батьківщина.
Мабуть потрібно щеплення робити , як це роблять від сказу.
А якщо не допомагає, то вертати назад до Росії зі штампом в паспорті: " Хохол - в'їзд в Україну заборонено навічно.
Так що не в тебе, Анатолію , Батьківщину вкрали , а вона тебе втратила ...
Одне виправдання, що не один ти такий.
За 400 років гніту московської орди знищили кращих синів України , а їх нащадків перетворили на хохлів та яничар.
Це наша спільна біда - і твоя , і України.
А ле в Українців, які не дадуть вкрасти Україну ,- міцне коріння.
" Будемо жити ..",як говорив Леонід Биков.
- Додав: voit
- 23 января 2018
- Обновлено: 23.01.2018 - 15:03
- Переглядів: 509


Автори