Петро Войт
15 ноября 2016
Поезії: СПОВІДЬ і ЗАПОВІТ
Я ні перед ким боргів не маю,
Кому був винен — тричі заплатив
Хіба батькам, яких уже немає
Тепла й уваги мало приділив
Та є іще одна провина
Та навіть не моя, а цілих поколінь
Не вберегли державу Україна
За всю тисячилітню далечінь
І душить сердце ця пекельна мука,
Що хід історії не можу я змінити
Бо винуваті ми, а дітям і онукам
Прийшлось за Україну кров”ю заплатить
ЗАПОВІТ
Однаковісінько мені
Чи то кацап московський
А чи донецький дуболом
Назвуть мене хохлом
Та не однаково мені
І боже борони діждати
Коли брати з Тернополя і Львова
Почнуть мене кацапом називати
- Додав: voit
- 15 ноября 2016
- Обновлено: 15.11.2016 - 11:35
- Переглядів: 545
- Коментарі: 1
Коментарі:


Автори
Брати з Тернополя і Львова
Якщо кацапом будуть називати;
То не біда, лише промова...
Біда, якщо піднімуть автомати!