Петро Войт
23 февраля 2017
Метаморфози Ладижинської ТЕС
Да, Є.К.Якушин не звільнив жодного спеціаліста, хоча вимушений був працювати одним блоком. Завдяки цьому тільки Ладижинська ТЕС змогла зимою 2012 року працювати п*ятьма енергоблоками, здивувавши всю енергетику України.
Прийшли керівники з Донбасу.
І ось через 2 роки результат, - жоден блок не може нести номінальне навантаження , скорочення виробничого персоналу дійшло до безглуздя. Зато управлінський апарат множиться.
Люди, яким підходить час іти на пенсію, вже не можуть цього дочекатись. Працівники Ладижинської ТЕС звикли до поважного ставлення зі сторони адміністрації, відчували себе єдиним цілим зі своїм підприємством і вийшовши на пенсію, користувались пошаною .
А зараз люди ходять на роботу як на каторгу. Ніякої радості, ніякої перспективи.
Обладнання по-варварськи, без ремонтів експлуатується, персонал розбігається.
Ось так виглядає наш енергогігант, -гордість Вінницької області.
Петро Войт, колишній працівник Ладижинської ТЕС.
- Додав: voit
- 23 февраля 2017
- Обновлено: 23.02.2017 - 21:51
- Переглядів: 545


Автори