Петро Войт
15 января 2018
До Одеси Пішки. Запитайте їх самих...
Вапнярку чи Вінницю для поїздки по Україні.
Потім урізали дистанції і залишився потяг ЛЬвів -Кривий Ріг, а потім залишився лише Львів --Черкаси, який курсує 1 раз на чотири доби.
Потім зняли з курсування потяг Христинівка -Одеса, який обслуговув південь Вінницької області.
2 третини Вінницької області залишилось без ж.д. сполучення в південно--західній частині України . Студентам , які навчаються в Одесі або Львові, приходиться добиратись до Ладижина на " перекладних ", щоб відвідати маму та запастись продуктами.
А як ця дитина із "торбами" справляється в Умані або Вапнярці при пересадках на інший транспорт, запитайте їх самих.
Може б цю гілку ж.д.закрили б зовсім, але ж Ахметову потрібно вугілля на Лад.ТЕС возити.
Справа в тім, що з Христинівки до Вапнярки неелектрифований відрізок ж.д. і приходиться користуватись тепловозами . Дизпаливо дуже дороге. Це не вигідно й Ахметову.
Може український енергетичний король посприяє електрифікації цього апендициту ?
Чи дешевше Ладижинську ТЕС добити до кінця і продати на металобрухт?
Що ж нам робити , щоб звернули увагу на нашу біду?
Блокувати ж.д. немає резону,- потяги і так не ходять.
Мабуть блокувати потрібно всі провладні партії на майбутніхї виборах. На всіх рівнях.
Але терпіти більше немаї сил. Підтримуйте хоч би прочитанням цього допису.
КАПЛЯ КАМІНЬ ТОЧИТЬ,,,,
- Додав: voit
- 15 января 2018
- Обновлено: 15.01.2018 - 22:48
- Переглядів: 770
- Коментарі: 1
Коментарі:
18.01.2018 - 12:17
#1Wanch
ПІДТРИМУЮ!))


Автори