Петро Войт
18 августа 2017
" Москалики"
Сьгодні, прогулюючись парком із своїм маленьким онуком, замітив на стовбурі великого гарного дерева розсип "москаликів". Онук погонив їх прутиком, змітав листочками , але їх не ставало менше.
А що вони тут роблять? Дерево ж ціле .
Та коли уважно придивився то замітив велику продовжну тріщину,де кора відстала від стовбура. Ось звідкіля виповзли ці паразити !!.
Туди вони й заховаються в холодну погоду , залишаться зимувати, збільшуючи мертву зону кори. І хоча це справа не одного-двох років, але величезне гарне дерево пропаде від маленьких москаликів.
Ось так і в нашій державі Україна-москалі знайшли тріщину в корі народу-це наша мова.
З року в рік все більше стає руськоговорящих, все менше українців.
Ніби живуть серд нас віками , дихають одним повітрям, а тим часом під'їдають кору нашого державного дерева. Уже великі шматки кори відлущились,звідкіль сиплеться обмертвіла кора, вже почала загнивати серцевина.
А "москалики" тихенько гризуть иве дерево.
А вихід який ?
Сокирою обтесати відмерлу кору ,вичистити і дезинфікувати сам стовбур.
Нехай буде відкрита рана-вона з часом загоїться,зате дерево залишиться живим.
На радість нам і нашим онукам.
- Додав: voit
- 18 августа 2017
- Обновлено: 19.08.2017 - 00:07
- Переглядів: 537


Автори