блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Юрій Васільєв 17 октября 2016

на приеме у городского головы

Сегодня по просьбе жителей д.27-А и 27-Б (в частности и из-за прошедшего очередного затопления домов 13 и 14 октября) был на приеме у Валерия Коломейцева.По заверению городской власти, сделано все чтоб при благоприятной погоде дома уже в этом году были утеплены как и устранены проблемы горячего водоснабжения ряда квартир д.27-А.
Коментарі:

18.10.2016 - 18:19 #1антикор
18.10.2016 - 19:09 #2антикор
Браво! У нас все як у відомого класика-"Вот приедет барин, барин нас рассудит"Так і у нашому місті-спочатку бравада-ми до єими готові..Потім проблеми!!! І це при наявності ДВО комунальних підприємств!!!!За якими ніякого контролю з боку так званої влади, ДЖо речі і поняття влади у нашому місті перевернуто із ніг на голову. Колись наш мер написав у свої\ програмі-буду працювати за принципом не народ для влади, а влада для народу. Дуристика-не має такого принципу а є принцип НАРОДОВЛАДДЯ А тепер зайдіть на сайт міської ради і почитайте хто .є владою у нашому місті= в першу чергу міський голова і його фото, а за територіальну громаду взагалі не має згадки зато чиновник и, тобто апарат міського голови і зами там прописані. Ось так у нас поважають Конституцію, закони і територіальну громаду

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори