Юрій Васільєв
5 марта 2018
Дом 27А без гарячей воды. Кто ответит за гнилые трубы после ремонта.
- Додав: vasiliev
- 5 марта 2018
- Обновлено: 5.03.2018 - 23:37
- Переглядів: 783
- Коментарі: 1
Коментарі:
6.03.2018 - 10:14
#1WhiteBrother
Пане Василю, а як може бути будинок з приватизованими квартирами у комунальній власності? Ваш будинок - ваші проблеми, ніхто вам нічого не винен. Створюйте ОСББ і зробіть ляльку. Але ж простіше верещати, що вам всі винні. Або, принаймні, підіть до міської влади з пропозицією співфінансування заміни труб і решти. Але ж ні, ваш світ закінчується за межами вхідних дверей вашої квартири.


Автори