Ладижинська міська організація ВНП Трудящі
12 июля 2013
Незалежна профспілка в інтернаті домагається виплати допомоги на оздоровлення
В березні місяці цього року в Ладижинському інтернаті була створена первинна профспілкова організація «Трудящі будинку-інтернат». Першим кроком новоствореної профспілки стало вирішення питання виплати допомоги на оздоровлення немедичним працівникам.Останніх кілька років таких бюджетних призначень в бюджеті не передбачено, а тому допомога немедичним працівникам не виплачується в інтернаті.
Норвостворена профспілка ініціювала перед міністром праці та соціального захисту населення України Наталією Королевською питання виплати допомоги всім працівникам. Було зібрано підписи трудового колективу і от перший результат: в Мінсоцполітики розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", яким передбачається запровадити виплату допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.
Серед інших завдань ми ставимо питання про надання Ладижинському інтернату статусу психо-неврологічного.
Голова первинної профспілкової
організації«Трудящі будинку-інтернат»
Тетяна Тарасюк

- Додав: profspilka
- 12 июля 2013
- Обновлено: 12.07.2013 - 12:19
- Переглядів: 1044


Автори