Віталій Сутик
8 июня 2013
Вимагаю порушити кримінальну справу за перешкоджання моїй депутатській діяльності!
Сьогодні я звернувся до начальника Ладижинського міського відділу міліції пана Соловейчука з заявою в якій просив вирішити питання про відкриття кримінального провадження по факту перешкоджання моїй законній депутатській діяльності за злочин, передбачений ст..351 Кримінального кодексу України, що скоєний міським головою міста Ладижин Валерієм Коломєйцевим.Я просив включити в порядок денний такі рішення:
- Про перевірку роботи КП «Добробут»;
- Про звернення до Генерального прокурора України ( з приводу земельного деребану берегів Південного Бугу);
- Про проведення громадських слухань на тему
«Благоустрій в місті Ладижин: проблеми та шляхи вирішення»
- Про реалізацію принципу гласності в роботі
Ладижинської міської ради та виконавчого комітету (пряма трансляція сесій через інтернет).
В порядок денний 20 сесії, яка відбулась 29 березня 2013 року, мої проекти рішень включені не були на тій підставі, що відповідно до регламенту міської ради їх попередньо слід розмістити на сайті Ладижинської міської ради за 20 робочих днів до сесії.
Разом з тим, в порушення регламенту на сесії міської ради 29 березня розглядались питання, які були включені в порядок денний в порушення регламенту і відповідно були розглянуті.
На сьогодні на офіційному сайті Ладижинської міської ради в розділі «проекти рішень сесії» мої проекти рішень так і не були включені до цього часу, хоча з моменту подання проектів рішень міському голові вже пройшло 65 календарних днів. Жодної відповіді від міського голови про відмову у внесенні в порядок денний проектів рішень в письмовій формі я не отримав.
Відповідно до законодавства обов’язок формування порядку денного покладається на міського голову, а тому рахую, що внаслідок умисних дій міського голови здійснюється перешкоджання моїй законній депутатській діяльності, що може утворювати склад злочину, передбачений ст. 351 Кримінального кодексу України.
Не знаю, які наслідки будуть після подання цієї заяви, але я послідовний в своїй роботі і вважаю, що маю право на повагу, позаяк представляю інтереси в Ладижинській міській раді більше 1000 чоловік, тому кожний наїзд на мене сприймаю як зневагу до моїх виборців. До того моменту, доки я є депутатом Ладижинської міської ради, я не дозволю нікому ганьбити мене та почесне звання представника моїх виборців.
Як доказ представляю мою заяву та вхідний номер заяви, яка внесена в реєстр кримінальних проваджень.

- Додав: sytik
- 8 июня 2013
- Обновлено: 8.06.2013 - 00:05
- Переглядів: 2006
- Коментарі: 10
Коментарі:
8.06.2013 - 17:39
#1llll
Почитал, посмеялся и сразу вспомнил басню Крылова "Слон и Моська". Не только архипы классиков читают.
Стаття 351. Перешкоджання діяльності народного депутата
України та депутата місцевої ради
1. Невиконання службовою особою законних вимог народного
депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних
перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації -
караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців,
або обмеженням волі на строк до трьох років.
************************************************************************************
А если Мера арестуют, кто руководить будет!??))))))))))))
И у меня вопрос: - "Порядок денний" утверждает МЕР или депутаты местного Совета???
України та депутата місцевої ради
1. Невиконання службовою особою законних вимог народного
депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних
перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації -
караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців,
або обмеженням волі на строк до трьох років.
************************************************************************************
А если Мера арестуют, кто руководить будет!??))))))))))))
И у меня вопрос: - "Порядок денний" утверждает МЕР или депутаты местного Совета???
Порядок денний формує міський голова і вносить на розгляд міської ради, яка перед початком сесії голосує за нього.
В даному випадку, міський голова не включив в порядок денний проекти рішень, і це його особиста дія, спрямована на першкоджання депутатській діяльності Віталія Сутика. Якщо міський голова поставив на голосування проекти про включення їх в порядок денний і депутати за них не проголосували, то це вже колективна відповідальність.
Якщо б міський голова включив в порядок денний, виставив проекти рішень на сайт міської ради, але не хотів їх приймати, то при затвердженні порядку денного потрібно було проголосувати за їх виключення.
Взагалі якось дивно виходить. Влада та комунальні ЗМІ верещать. що Сутик та інші депутати не хотять працювати, хоча проекти Сутика навіть не розглядаються. Логіки ніякої.
В даному випадку, міський голова не включив в порядок денний проекти рішень, і це його особиста дія, спрямована на першкоджання депутатській діяльності Віталія Сутика. Якщо міський голова поставив на голосування проекти про включення їх в порядок денний і депутати за них не проголосували, то це вже колективна відповідальність.
Якщо б міський голова включив в порядок денний, виставив проекти рішень на сайт міської ради, але не хотів їх приймати, то при затвердженні порядку денного потрібно було проголосувати за їх виключення.
Взагалі якось дивно виходить. Влада та комунальні ЗМІ верещать. що Сутик та інші депутати не хотять працювати, хоча проекти Сутика навіть не розглядаються. Логіки ніякої.
Вот поэтому я и спросил.
А логика есть! Зачем включать те проекты, которые выворачивают нутро?
Если Мер исполняет и роль спикера, тогда вопросов нет!
Радует лишь, что наши суды "самые справедливые в мире!"
И, как я понял, вся РАДА состоит в большинстве из "Регионов!"
Суд тоже примет логическое решение...
А логика есть! Зачем включать те проекты, которые выворачивают нутро?
Если Мер исполняет и роль спикера, тогда вопросов нет!
Радует лишь, что наши суды "самые справедливые в мире!"
И, как я понял, вся РАДА состоит в большинстве из "Регионов!"
Суд тоже примет логическое решение...
9.06.2013 - 17:45
#5Семен
По улицам Слона водили, Как видно, напоказ. Известно, что Слоны в диковинку у нас, Так за Слоном толпы зевак ходили. Отколе ни возьмись, навстречу Моська им.Увидевши Слона, ну на него метаться,И лаять, и визжать, и рваться;Ну так и лезет в драку с ним."Соседка, перестань срамиться, -Ей Шавка говорит, - тебе ли со Слоном возиться?Смотри, уж ты хрипишь, а он себе идет, Вперед И лаю твоего совсем не примечает. -"Эх, эх! - ей Моська отвечает, -Вот то-то мне и духу придает, Что я, совсем без драки, Могу попасть в большие забияки. Пускай же говорят собаки:
"Ай, Моська! знать, она сильна, Что лает на Слона!"
"Ай, Моська! знать, она сильна, Что лает на Слона!"
Чого ж цей слон бігає попід пд*їзди опозиційних депутатів, які апріорі є моськами в вашій інтерпретації, та веде проти них роботу спрямовану на дискредитацію? Вандзіляк і Сути -це на сьогодні єдині депутати в цьому складі, які хоч якось намагаютсья працювати депутатами, проявляють активність, аналізують рішення, вносять свої проекти і т.д. Чомусь біля підїздів інших депутатів лавиць не ставили. Складається враження, що слон -не такий вже і слон, а скоріше за все сам виглядає моською, на вигляд більше схожою до пітбуля.
10.06.2013 - 02:41
#7Ох и ах
А почему это ни сутик ни Ванзиляк не могут поставить лавку? Сутик имеет деньгу по заграницам кататься? В западло поставить лавку возле своего дома? Ах ума не хватает. Ах его же ущемляют на сессиях, тиснуть. Бедный сутик, иди на покой, дай другим поработать и я уверен с 300% что другой депутат наведет порядок на участке ну очень быстро. Не верите? Давайте сделаем перевыборы, если победит сутик, я лично принесу в его фонд 1 тыс. грн.
10.06.2013 - 09:16
#8Aх и ox
Семен, знову Ви про собачу мову...
10.06.2013 - 19:30
#9Веталь
Ох и ах, дай свой адрес я сам потом приду и ты пополнишь фонд, скажем "Троянды".
К кому и куда идти? А, пусто... Ты виртуалиш. Или скажешь выборец?
Нет скорее найманець. Как почти все местные журналисты наших СМИ. Отрабатываешь подкинутый фонд. И как впечетляюще сказано, и как авторитетно: я лично, Ох и ах, принесу в его фонд 1 тыс. грн!
Наверняка уже нужно начинать список для люсатрации. Люстрации подельников. Так что тот остаток который еще не связался - уже впереди!
К кому и куда идти? А, пусто... Ты виртуалиш. Или скажешь выборец?
Нет скорее найманець. Как почти все местные журналисты наших СМИ. Отрабатываешь подкинутый фонд. И как впечетляюще сказано, и как авторитетно: я лично, Ох и ах, принесу в его фонд 1 тыс. грн!
Наверняка уже нужно начинать список для люсатрации. Люстрации подельников. Так что тот остаток который еще не связался - уже впереди!
26.06.2014 - 01:06
#10ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ
:angry::tired::crazy::angry::crazy::tired::angry::crazy::tired::angry::crazy::crazy::crazy:


Автори