Віталій Сутик
4 мая 2013
Результати розгляду звернення по 27а та 27б будинкам
В попередніх матеріалах мною висвітлювалась тема протікання покрівлі в 27 а та 27б будинках. які знаходяться в моєму виборчому окрузі. Розміщую відповідь директора ВП "Львівенергоспецремонт" за результатами розгляду мого звернення.
- Додав: sytik
- 4 мая 2013
- Переглядів: 988
- Коментарі: 6
Коментарі:
17.05.2013 - 01:04
#1llll
Віталік,а чому в твому виборчому округу вже більше місяца фонарі не світять? Чи може ти не бачиш це?
2.06.2013 - 12:06
#2Веталь
Месяц был в отпуске, в отъезде. Смотрел дикий запад.
Отдел снабжения ТЕС заказал запорожские лампы освещения. Цоколя в светильниках установленные от DeLux - не подходят. Руководители предприятия проинформированные. Подозреваю что вопрос у них скоро не решится, так как все хозяйство они дарят в местные советы.
Если у Вас есть предложения по решению данного вопроса - подскажите, и я буду в этом направлении двигаться.
Есть один законный метод, но он для нашего менталитета радикальный. Жители на это не пойдут. Ну и естественно поэтому все службы, всех ЖГК на этом менталитете наживаются.
Свою собственную материально-посильную помощь я уже жителям предлагал. Пока еще простого заявления от них не получил.
Отдел снабжения ТЕС заказал запорожские лампы освещения. Цоколя в светильниках установленные от DeLux - не подходят. Руководители предприятия проинформированные. Подозреваю что вопрос у них скоро не решится, так как все хозяйство они дарят в местные советы.
Если у Вас есть предложения по решению данного вопроса - подскажите, и я буду в этом направлении двигаться.
Есть один законный метод, но он для нашего менталитета радикальный. Жители на это не пойдут. Ну и естественно поэтому все службы, всех ЖГК на этом менталитете наживаются.
Свою собственную материально-посильную помощь я уже жителям предлагал. Пока еще простого заявления от них не получил.
4.06.2013 - 00:14
#3llll
Віталік, звичайно підскажу. 1-ше, перейди на державну мову; 2-ге, згадай хто ти і хто я, ти депутат, а я ні; 3-е, не чекай коли до тебе прийдуть жителі округу і почнуть показувати де що робити, проявляй трохи ініціативу; 4-те, в тебе завжди є відговірки чому не робиться те і те. Хто хоче робити, той шукає засоби, а хто не хоче робити, шукає причину. Успіхів тобі.
5.06.2013 - 23:00
#4Веталь
Если у Вас есть предложения по решению данного вопроса - подскажите, и я буду в этом направлении двигаться.
Чотири одниці, що ви верзете? мОВИ НАВЧІТЬ СВОГО МІСЬКОГО ГОЛОВУ!!! який за 12 років на посаді її так і не вивчив. Щодо ініціативи, то Сутик вже її проявив кілька разів і потрапив під арт-обстріл комунульних ЗМІта міськогт голови. Оно сьогодні міський голова лавиці встановлював на виборчих округах опозиційних депутатів. невже вибори будуть в місті позачергові? Надто переймається, щоб сформувати більшість в міській раді? Опозиційні депутати не можуть навіть інформації отримати про роботу міської радли, а не те, щоб доступ мати ло бюджету...
7.06.2013 - 00:42
#6llll
Андре, а шо ти куриш окрім бамбука? Обкурився зовсім. Міський голова розмовляє українською не менше ось цих псевдо борців за Україну))) Ратують за Україну на російській мові. Не смішно?))) Більшість опозиції в раді надають перевагу російській мові. За що ж вони тоді боряться? Звичайно не за Україну. Нехай Сутик сяде на нові лавиці біля будинку і вивчає мову. Бо немає ні язика ні мови.


Автори